
Renault Trafic - 1.6 dCi T29 L2H1 DC Turbo2 EnergyEURO 5AIRCOELECKTRISH RAAM&SPIEGELPARKEERSNESOR ACHTERCAM
Algemeen
| Prijs | € 8.499 |
| Prijs incl. BTW | € 8.499 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 283.000 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 10 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 11-02-2016 |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 6-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1864 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 2.940 kg
Interieur: Lichtgrijs, Stof
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- Mistlampen voor
- Verhoogd dak in carr.kleur
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- Advance-pakket (Armsteun voor, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Dimlichten automatisch, Halogeen mistlampen, Mistlampen voor, Multimedia-voorbereiding, Parkeersensor achter)
- Chauffeurs-pakket (Armsteun voor, Armsteun voor, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Halogeen mistlampen, Mistlampen voor, Multimedia-voorbereiding, Stuur verstelbaar, Stuur verstelbaar)
- Licht en zicht-pakket (Dimlichten automatisch)
- Parkeer pakket (Parkeersensor achter)
- Tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
Renault Trafic 1.6 dCi T29 L2H1 DC Turbo2 Energy
2-2016
EURO 5
AIRCO
ELEKTRISCHE RAAM
ELEKTRISCHE SPIEGELS
CRUIS CONTROLE
5 ZITPLAATSEN
PARKEERSENSOREN ACHTER
TREKHAAK
DOUBLE CABINE
DOUBLE SCHIJFDEUREN
NETTE BUS
103KW
140PK
2 SLEUTELS
Hoeveel kost een Renault Trafic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























