
Renault Trafic - 2.0 dCi 120 T29 L2H1 Comfort | Led Pure Vision | DAB | Cruise Control | Camera Achter | Au
Algemeen
| Prijs | € 17.450 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 21.115 |
| Bouwjaar | Juni 2022 |
| Kilometerstand | 51.900 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 11 juni 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VPS-60-R |
| Datum deel 1 | 11-06-2022 |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1759 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Laan van de Dierenriem 44
7324AA Apeldoorn
0650285524
www.franswientjesautos.nl
Vergelijkbare Renault Trafic occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2019 - dec. 2021
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Acceleratie (0-100): 13,9 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxBxH): 540 x 196 x 197 cm
Wielbasis: 350 cm
Gewichten
GVW: 3.050 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 192 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 165 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Frans Wientjes Auto's B.V. Laan van de Dierenriem 44 7324AA APELDOORN, NL 0553034222 http://www.franswientjesautos.nl info@franswientjesautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Mistlampen voor
- Niveauregeling automatisch
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio-installatie
- DAB+ ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Hill hold functie
Overige
- Betonplex laadvloer
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Interieur fris
- Lendesteun(en) verstelbaar
- NAP
- Reservewiel
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Rijden als nieuw? Dan is deze Renault Trafic een fantastische buitenkans. Prille cijfers op de teller, piepjong ogend, verbluffend actueel in extra's en opties... Deze Renault Trafic heeft het allemaal! De auto is van het bouwjaar 2022 en is van de eerste eigenaar. In deze auto vindt u een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Geen achterportier bij deze Renault Trafic. In plaats daarvan een schuifdeur, die in- en uitstappen vergemakkelijkt. Natuurlijk behoren LED koplampen en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De achteruitrijcamera laat duidelijk zien hoeveel ruimte u nog heeft bij het inparkeren. Alle audiofuncties zitten onder uw vingertoppen door de audiobediening op het stuur. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. Met de cruise control komt u bijna nog fitter aan dan u vertrekt. Natuurlijk heeft deze auto ook airconditioning. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop.
Wij leveren deze auto met het tellerrapport van Nationale Autopas. Bent u nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.
Frans Wientjes Auto’s, uw BOVAG autobedrijf in Apeldoorn met gewaardeerde klantbeoordelingen. Wij zijn al ruim 25 jaar hét adres voor een jonge betrouwbare occasions. Daarnaast leveren wij ook nieuwe auto’s. Kortom veel verschillende merken in allerlei prijsklassen.
Wilt u deze auto financieren? Neem vrijblijvend met ons contact op Vragen betreffende autoverkoop ook via WhatsApp; 06-51227527 De informatie in onze advertenties is naar beste weten samengesteld, echter kunnen er geen rechten aan ontleent worden
U kunt optioneel gebruik maken van ons afleverpakket (€899,-) <€60.000 <200 PK
- 3 Maanden huisgarantie
- Brandstoftank vulling
- Nieuwe APK
- Gepoetst afgeleverd
- Tenaamstelling nieuwe auto
- Vrijwaring met teruggave houderschapsbelasting
- Nieuwe matten indien nodig
- Kilometerstand controle bij N.A.P. (Nationale auto pas)
- Leges kosten kenteken
Startende ondernemers opgelet!! Financieren zonder jaarcijfers mogelijk!! Vraag naar de voorwaarden. Inruil mogelijk!
Hoeveel kost een Renault Trafic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























