
Saab 9-3 Cabrio - 1.8t Vector Automaat XENON|LEDER|TREKHAAK|HIRSCH
Algemeen
| Prijs | € 8.725 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 160.987 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 17 september 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 92-JSN-5 |
| Datum deel 1 | 31-03-2005 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | 279 Steel Grey Metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 1580 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | november 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. bedienbare ramen
Extra informatie
✅Automaat ✅Steel Grey Metallic ✅Goed onderhouden ✅Hirsch upgrade ✅Stoelverwarming ✅Trekhaak
Welkom bij AutoHuis24.
Specialist in karaktervolle auto's, met een sterke voorkeur voor Zweeds vakmanschap. Gevestigd in Assen.
Aangeboden wordt deze Saab 9-3 Cabrio 1.8t Vector, bouwjaar 2005 met een kilometerstand van 160987km.
Genieten van open rijden doe je met deze uitstekend onderhouden Saab 9-3 Cabrio Automaat!
Uitgevoerd in de prachtige kleur Steel Grey Metallic gecombineerd met een stijlvol grijs lederen interieur, heeft deze Saab een tijdloze en chique uitstraling. Deze cabriolet verkeert in bijzonder nette staat en is afkomstig van een liefhebber die de auto met veel zorg heeft bereden en onderhouden. Dankzij het gebruik als tweede auto bedraagt de kilometerstand slechts circa 160.000 kilometer.
Aan alles is te merken dat deze Saab met aandacht is behandeld. Het lederen interieur ziet er verzorgd uit, de stoelen zitten heerlijk comfortabel en vertonen nauwelijks gebruikssporen. Ook de elektrisch bedienbare cabriokap functioneert zoals het hoort en verkeert in nette conditie.
Onder de motorkap ligt de fijne 2.0 liter turbo motor (aangeduid als 1.8t), voorzien van een Hirsch-upgrade naar 195 pk. In combinatie met de automatische transmissie zorgt dit voor een comfortabele én vlotte rijervaring. De motor pakt soepel op, de automaat schakelt zacht en moeiteloos en maakt van iedere rit een plezier, of dat nu een ontspannen toertocht of een langere vakantie is.
Ook praktisch is deze Saab zeker. De auto staat op Michelin CrossClimate vierseizoenenbanden van A-kwaliteit en is uitgerust met een afneembare trekhaak waarmee maar liefst 1.600 kg geremd getrokken mag worden.
Zoekt u een stijlvolle, goed onderhouden en steeds zeldzamer wordende Saab Cabrio met de juiste uitstraling en fijne rijeigenschappen? Dan is deze 9-3 Cabrio absoluut een bezichtiging waard.
Stap met een goed gevoel in deze Saab. Je rekent bij AutoHuis24 standaard op wettelijke bescherming bij aankoop; extra zekerheid is mogelijk met een aanvullend garantiepakket. Inruil is bespreekbaar. Vul de inruilmodule in of stuur ons eenvoudig een WhatsApp.
Op www.autohuis24.nl vind je een uitgebreide fotoreportage, alle specificaties en duidelijke informatie over aflevermogelijkheden. Zelfs thuis afleveren is mogelijk.
Bezichtiging & contact:
Enthousiast en deze Saab zelf ervaren? Je bent van harte welkom op afspraak.
Hoeveel kost een Saab 9-3 Cabrio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























