Let op! Geld lenen kost geld
Saab 9-3 Cabrio - 2.0 T Aero Spring Edition Full Options NL-auto + Historie - AutoWereld.nl
 

Saab 9-3 Cabrio - 2.0 T Aero Spring Edition Full Options NL-auto + Historie

07-2008, Benzine, Automaat, Cabriolet, Grijs
€ 27.250
78.711 km

Algemeen

Prijs € 27.250
Bouwjaar Juli 2008
Kilometerstand 78.711 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen 5
APK Ja, tot 28 april 2027
BTW auto Nee, marge
Kenteken 04-GKT-4
Datum deel 1 11-07-2008
Topsnelheid 225 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 9,50 sec
Motorvermogen 154 kW (209 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1998 cc
Energielabel F
Carrosserie Cabriolet
Kleur Grijs (Metallic)
Oorspronkelijke kleur -
Gewicht 1595 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 10
Introductiejaar januari 2008
Meer modelinformatie

Aanbieder

Lohmann AutoSelect
Knoevenoordstraat 71

6971LH Brummen

0575561220

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Centrale deurvergrendeling
  • ESP
  • Getint glas
  • Hoofdsteunen achter
  • Mistlampen
  • Parkeersensor
  • Startonderbreker
  • Traction Control
Comfort
  • Airconditioning
  • Boordcomputer
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Elek. verstelbare spiegels
  • Elek. verstelbare stoelen
  • In hoogte verstelbaar stuur
  • Lederen bekleding
  • Lendesteun
  • Regensensor
  • Schuif-/kanteldak
  • Stoelverwarming
  • Stuurbekrachtiging
  • Xenon verlichting
Multimedia
  • Navigatiesysteem
  • Radio/CD-speler
Tuning
  • Lichtmetalen velgen
  • Sportstoelen
Praktisch
  • Trekhaak
Exterieur
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Bumpers in carrosseriekleur
  • Spoiler

Extra informatie

Nog altijd denk ik met veel plezier terug aan mijn jaren in de Saab dealerorganisatie, met persoonlijke aandacht, kwaliteit voor kwantiteit en auto's met Karakter. Die manier van werken is zeldzaam geworden en vandaar dat ik 8 jaar geleden mijn eigen bedrijf ben begonnen.

En dan komt er bij een relatie een Saab 9-3 Cabriolet Aero Automaat van 2008 beschikbaar, origineel Nederlands geleverd en met ... 78.700 km !!!

De Saab Cabriolet is natuurlijk een icoon, met al z'n comfort en veiligheid, ruimte voor 4 personen en bagage, z'n mooie linnen kap die Zweedse winters prima aan kan, dat blijft gewoon genieten. En dan een Aero, met de fantastische 4-cilinder Turbomotor (nee, geen GM 6-cilinder) gekoppeld aan een heerlijke 5-traps automaat, dat is toch wel de Top! En de eerste eigenaar heeft waarschijnlijk gedacht 'als ik dan toch ga genieten, doe dan maar alle opties erbij, dan mis ik niks'. Elektrisch verstelbare stoelen, met 3 geheugenstanden en lendesteun voor de bestuurdersstoel, instapstanden links en rechts, stoelverwarming uiteraard. Fabrieks-navigatie en premium audiosysteem, Xenon koplampen, inklapbare buitenspiegels, origineel opvouwbaar Saab windscherm, afneembare trekhaak en niet te vergeten de optionele 18 inch dubbel 5-spaaks Saab-velgen.

Natuurlijk heeft deze Aero ook het schitterende Aero-sportstuur, de subtiele Aero achterspoiler en de Aero voorbumper, met grote luchtinlaat en schitterende mat-chrome grille en afwerking rondom de mistlampen.

Wil jij deze Saab eens vrijblijvend komen bekijken? Als automakelaar informeer ik je graag en in alle rust, maar dus wel ALLEEN OP AFSPRAAK. Dat kan ook op een avond. Bel gerust tussen 9 en 21 uur, ook voor advies over andere auto-zaken.

Wil jij gemakkelijk jouw ideale auto thuisbezorgd?
Wil jij jouw auto verkopen?

Welkom bij LOHMANN'S AUTOSELECT.
+31(0) 627 140 781

Hoeveel kost een Saab 9-3 Cabrio verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Lohmann AutoSelect

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken