
SEAT Ateca - 1.5 TSI 150pk DSG Style Business Intense LED Camera Navigatie Adaptive Cruise

Algemeen
Prijs | € 22.400 |
Prijs excl. BTW | € 18.848 excl. BTW |
Bouwjaar | 2020 |
Kilometerstand | 122.661 km ![]() |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Automaat |
Aantal versnellingen | - |
APK | Ja, tot 21 april 2026 |
BTW auto | Ja, incl. BTW |
Kenteken | H-669-RP |
Datum deel 1 | 21-04-2020 |
Topsnelheid | 198 km/u |
Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
Aantal deuren | 5-deurs |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Aantal cilinders | 4-cilinder |
Cilinderinhoud | 1498 cc |
Energielabel | C |
Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
Kleur | Blauw |
Oorspronkelijke kleur | Blauw |
Gewicht | 1270 kg |
Trekgewicht max | 1600 kg |
Trekgewicht onger. | 680 kg |
Verbruik | (±) 1 op 16 |
Introductiejaar | oktober 2018 |
Meer modelinformatie |


Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 198 km/u
GVW: 1.920 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 121 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 192 - € 211 per kwartaal
Garantie
Garantie: Huisgarantie
Beschikbare afleverpakketten:
- 3 maanden garantie Motor + Versnellingsbak (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (3 maanden garantie)
- 12 Maanden Bovag Garantie (€ 995 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "3 maanden garantie Motor + Versnellingsbak"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Lichtmetalen velgen 17"
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
Overig
- Android Auto
- AppConnect
- Apple Carplay
= Bijzonderheden =
Deze Ateca heeft 1 eigenaar gehad en is origineel Nederlands geleverd. Nieuw geleverd door Ames Autobedrijf in Sliedrecht en ook altijd door Ames onderhouden. Deze Ateca is dus 100% dealer onderhouden. Heb je meer vragen neem dan gerust contact met ons op.
Een topper van een zakenauto, deze Seat Ateca. Maar let op: straks wil iedereen met je carpoolen. De aandrijving van deze Seat komt voor rekening van een viercilinder motor en een automatische transmissie. Prettig zitten maakt elke rit ontspannen dankzij de comfortstoelen. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
De hoogwaardige achteruitrijcamera en het display met hoge resolutie zorgen dat helemaal niets je meer ontgaat van wat er achter de auto gebeurt. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot jouw voorligger. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Een goede veiligheidsvoorziening is de spraakbediening en stuurbediening voor belangrijke functies. De auto is natuurlijk voorzien van een navigatiesysteem en het audiosysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit dankzij DAB-ontvangst. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij automatische airconditioning is het binnen altijd behaaglijk. De uitrusting van deze Seat is met sportstuur met schakelpaddels, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. In een noodsituatie waarschuwt forward collision warning bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Vermoeidsheidsherkenning neemt tekenen van vermoeidheid waar bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er daardoor ongelukken gebeuren. Met het accident avoidance system geeft je een extra paar ogen aan boord. Het systeem waarschuwt bij een dreigende aanrijding. Ook helpen het hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, jouw rit tot een veilige rit te maken.
Wil jij met deze Seat Ateca een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Over Jan van Veen auto’s
Een jonge occasion die lekker rijdt, waar je van op aan kunt én die er mooi uitziet. Die auto ga je bij ons absoluut vinden!
Inmiddels bestaat Jan van Veen Auto’s 29 jaar en zijn we uitgegroeid tot één van de grootste occasionspecialisten op het gebied van de A-merken Audi, Volkswagen, Seat & Škoda met onze grote voorraad van 250 stuks. We zetten graag een stapje extra voor onze klanten, dat zie je niet overal maar is voor ons vanzelfsprekend. We zijn dan ook trots op onze klantbeoordeling van 9,6/10.
Onze werkplaats huist 8 volledig opgeleide technisch specialisten, waarvan 4 APK-keurmeesters. De zonnepanelen op het dak drijven niet alleen de apparatuur aan maar zorgen ook voor opgeladen accu’s in onze hybride en elektrische voertuigen.
Service
Ons bedrijf is RDW erkent en aangesloten bij NAP en BOVAG sinds 1994. Voor ons is het vanzelfsprekend een auto af te leveren zónder bijkomende kosten, dit stukje service zit al bij de prijs inbegrepen:
- Minimaal 6 maanden APK
- Een 40 punten veiligheidscontrole op basis van APK normering (remmen,banden,vloeistoffen,verlichting etc.)
- Km-stand garantie met de Nationale Auto pas
- Onderhoudshistorie
- Tenaamstelling bij ons bedrijf
- Nieuw matten set
- Een wasbeurt bij aflevering
Behoefte aan extra snelle levering? Neem contact op met één van onze verkoopadviseurs.
Garantie
Wij hebben vertrouwen in onze auto’s en kunnen daardoor standaard 3 maanden garantie geven op het motorblok en de versnellingsbak (t.w.v. € 350). Kies je liever voor extra zekerheid? Dan is de BOVAG garantie een uitbreidingsmogelijkheid. Voor € 995,- heb je 12 maanden glasheldere garantie, en dus zekerheid. Verder krijg je de onderhoudsbeurt bij de BOVAG garantie cadeau!
Inruil & Financiering
Een auto bij ons inruilen van een ander merk? Dat is geen enkel probleem. We doen graag een vrijblijvend voorstel. Ook voor hulp bij het financieren of verzekeren van de nieuwe auto denken wij graag mee.
Hoeveel kost een SEAT Ateca verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.