
SEAT Ibiza - FR Automaat 1.0 | VIRTUAL | CARPLAY | CLIMA | STOELVW |
Algemeen
| Prijs | € 23.495 |
| Prijs excl. BTW | € 19.881 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 10.673 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 07 juli 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KFJ-88-K |
| Datum deel 1 | 07-07-2025 (import) |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1078 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
Aanbieder
Stationsweg West 93
3931EL Woudenberg
0332861841
www.autobedrijftegrotenhuis.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 198 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.635 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 178 x 144 cm
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 07-07-2027
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 595): Afleverpakket Plus 6 maanden garantie: | Tenaamstelling kenteken | Gegarandeerde kilometerstand NAP | Reinigen interieur en Exterieur | Geldige APK | Controle vloeistoffen | te Grotenhuis 6 maanden Garantie* | 12 maanden mobiliteitshulp | 12 maanden Service Plus Pas | Uitgebreide poetsbeurt | 14 dagen omruilgarantie | Nieuwe matset | Onderhoud conform onderhoudsschema | Gebruik van originele onderdelen | Veiligheidskit
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf te Grotenhuis Stationsweg West 93 3931EL WOUDENBERG, NL 0332861841 http://www.autobedrijftegrotenhuis.nl info@tegrotenhuis.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 16 inch lichtmetalen velgen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- hemelbekleding donker
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Autobedrijf te Grotenhuis al meer dan 80 JAAR uw partner in mobiliteit.
Al sinds 1962 zijn wij dealer. Verder bent u ook van harte welkom voor bedrijfswagens en hebben we altijd speciaal geselecteerde occasions voor u op voorraad.
Wij zijn een familiebedrijf en geven u graag goede, professionele en vooral betaalbare service en vullen dat aan met een vriendelijk woord en persoonlijke aandacht.
Wij zijn een compleet autobedrijf. Dat betekent dat u bij ons ook aan het juiste adres bent voor verzekeringen, verlengde garantie, financiering, leasing, onderhoud, reparatie, APK en schadeherstel in eigen beheer voor alle verzekeringsmaatschappijen VOOR ALLE AUTOMERKEN.
Wij heten u graag welkom bij Autobedrijf te Grotenhuis, de koffie staat klaar!
- Fiat Personen- en Bedrijfsauto Specialist in de regio.
- Tevens kunt u bij ons terecht voor Occasions, alle merken nieuwe Auto’s.
- Onderhoud, Reparatie & APK van ALLE MERKEN!
- Ook voor bedrijfswagens & campers!
- Schade reparatie, Ruitvervanging en reparatie voor alle verzekeringsmaatschappijen.
- Kijk voor meer informatie op www.autobedrijftegrotenhuis.nl
Hoeveel kost een SEAT Ibiza verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























