
SEAT Leon Sportstourer - 1.0 TSI Style Business Intense 110PK | Panoramadak | Parkeercamera | Apple/Android Carplay
Algemeen
| Prijs | € 13.450 |
| Prijs excl. BTW | € 11.390 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 154.635 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 juli 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | N-392-LB |
| Datum deel 1 | 12-11-2021 |
| Topsnelheid | 199 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1249 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | mei 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 199 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.910 kg
Afmetingen (LxBxH): 464 x 180 x 145 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17"""
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
= Bijzonderheden =
Met zijn elegante lijnen is de Seat Leon Sportstourer beslist een representatieve auto. Achter het stuur geniet u bovendien van zijn uitstekende rijkwaliteiten. In deze auto vindt u een driecilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
De digitale wereld van mobiliteit verwelkomt u; op het digitale dashboard wordt alles weergegeven om uw rit gemakkelijk en veilig te maken. Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. De meest gebruikte voertuigfuncties laten zich met behulp van uw stem bedienen. Vergeten af te sluiten? Bandenspanning onvoldoende? De speciale app geeft u direct een seintje met behulp van Connected Services. U bent in deze Seat ook voorzien van navigatiesysteem, automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur.
In de Seat Leon Sportstourer heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Het systeem van forward collision warning, of in gewoon Nederlands 'botswaarschuwing', treedt in werking als de sensor te weinig afstand signaleert met een voor- of tegenligger. Verder is deze auto uitgerust met accident avoidance system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
Alle voertuigen worden afgeleverd met geldige (eventueel nieuwe) APK en wij hanteren GEEN afleveringskosten!
Extra onderhoud & garantie-pakketen zijn in overleg bespreekbaar.
Op onze website, www.aht-twijzel.nl, kunt u terecht voor het volgende:
- Meer informatie over het voertuig
- Uitgebreide fotorapportage
- Financiering van het voertuig
Heeft u interesse of wilt u een afspraak maken, graag vooraf telefonisch contact opnemen.
Wij zijn van maandag tot vrijdag geopend van 09.00-12.00 en 13.00-18.00!
Zaterdags zijn wij geopend van 09.00-12.00 en 13.00-16.30!
Wij zien u graag terug bij:
Autohuis Twijzel
Optwizel 29
9286 EA Twijzel
Website: www.aht-twijzel.nl
E-Mail: info@aht-twijzel.nl
Tel: 0511 - 543252 (ook Whatsapp!)
Bgg +31 6 53712484
Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden occasions besteed wordt, kan Autohuis Twijzel niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten in de gegevens/advertenties.
Bezoekers en/of gebruikers van onze site kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen aan de door ons aangeboden informatie en prijzen, of de gevolgen.
Hoeveel kost een SEAT Leon Sportstourer verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























