
SEAT Leon Sportstourer - 1.0 TSI Style Business Intense ✅ Trekhaak ✅ Getint glas ✅ VRC ✅ Dealer onderh
Algemeen
| Prijs | € 15.900 |
| Prijs excl. BTW | € 13.369 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 107.556 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-059-NV |
| Datum deel 1 | 06-07-2021 |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,10 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1224 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Technische informatie
Koppel: 175 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 13,1 s
Topsnelheid: 184 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.750 kg
Afmetingen (LxBxH): 464 x 180 x 145 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Jan Bakker Auto's Uiterwaardenstraat 15 8081HJ ELBURG, NL 0525-683726 http://www.janbakker-autos.nl info@janbakker-autos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Wij doen er alles aan om de advertentie zo zorgvuldig mogelijk te maken. Echter zeggen foto's meer dan woorden, mocht u vragen hebben bel ons dan of whatsapp 0629170803
Hoeveel kost een SEAT Leon Sportstourer verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















