
SEAT Leon Sportstourer - 1.0 TSI StyleBns Int TREKHAAK / CAMERA / VIRTUAL.COCKPIT / CARPL
Algemeen
| Prijs | € 13.899 |
| Prijs excl. BTW | € 11.710 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 121.148 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 19 mei 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-331-DV |
| Datum deel 1 | 03-05-2021 |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,10 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1224 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Referentienummer: 970
Technische informatie
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 13,1 s
Topsnelheid: 184 km/u
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 124 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
RDW Tellerrapport: https://voertuigrapportdownloaden.rdw.nl/kenteken/L331DV
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
Exterieur
- achterspoiler
- chroom delen exterieur
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor adaptief
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- keyless start
- lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Hierbij aangeboden goed onderhouden en rijdende Seat Leon benzine, deze auto wordt geleverd inclusief 6 maanden garantie voor 13.899,- euro zonder bijkomende afleverkosten.
Wij nodigen u graag uit voor een uitgebreide proefrit / bezichtiging.
Welkom bij Stevens Auto’s, De Beste Keuze voor Kwaliteit Occasions.
Waarom kopen bij Stevens Auto's :
• Auto's zijn bij ons altijd rijklaar, na aankoop kunt u met uw aangekochte occasion direct de weg op.
• Rijklaar prijzen
• Gegarandeerde Kilometerstanden
• Inruil altijd mogelijk
• Financieringsmogelijkheden voor zowel particulier als zakelijk
Scherpe Prijzen: Wij begrijpen dat een goede deal belangrijk is. Daarom streven we ernaar om u concurrerende prijzen aan te bieden zonder concessies te doen aan kwaliteit. Bij Stevens Auto’s krijgt u waar voor uw geld.
Op Afspraak : Om u de best mogelijke service te bieden, werken wij op afspraak. Dit stelt ons in staat om volledig aan uw behoeften te voldoen en u onze onverdeelde aandacht te geven wanneer u ons bedrijf bezoekt.
Neem vandaag nog contact met ons op om een afspraak te maken en onze prachtige occasions te ontdekken!
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag
09:00 – 17:00
Zaterdag
09:00 – 16:00
Voor meer informatie kunt u ons bellen op 06-21982301. Buiten openingstijden zijn wij ook bereikbaar via whatsapp tot 22:00, mailen kan naar info@stevensautos.nl
Stevens Auto's
Hoofdstraat 35
9454PK EKEHAAR
Tel: 06-21982301
E-mail: Info@stevensautos.nl
Hoeveel kost een SEAT Leon Sportstourer verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























