
SEAT Leon Sportstourer - 1.5 eTSI 150pk DSG FR Launch Edition Virtual Cockpit LED Navigatie
Algemeen
| Prijs | € 20.449 |
| Prijs excl. BTW | € 17.133 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juli 2020 |
| Kilometerstand | 87.832 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | J-909-GS |
| Datum deel 1 | 30-07-2020 |
| Topsnelheid | 221 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Emotionrood |
| Gewicht | 1311 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | april 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Riegshoogtendijk 150
7913TC Hollandscheveld
0528-361370
https://www.autobedrijfmartens.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2020
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 221 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.990 kg
Afmetingen (LxBxH): 476 x 180 x 145 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 135 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Historie
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Rijklaar: 6 maanden (inbegrepen):
- een onderhoudsbeurt, indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km
- nieuwe APK
- een aircoservice
- 6 maanden Martens Garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
- 12 maanden Bovag Garantie (€ 500 meerprijs): 12 maanden Bovag Garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Rijklaar: 6 maanden"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 18 inch lichtmetalen velgen, Performance (PUK)
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- mistlampen voor adaptief
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
Overig
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Kleur buitenzijde: Emotionrood
Deze auto rijdt u al vanaf € 421 per maand.
- Wilt u vrijblijvend voor vertrek meer informatie over deze auto? Neem dan contact met ons op.
- Wilt u uw auto inruilen? Stuur foto’s via Whatsapp of per mail, zo kunnen wij vooraf al een duidelijke indicatie geven van een bij te betalen bedrag.
Onze prijzen zijn rijklaar, wij rekenen geen afleveringskosten! Deze auto wordt afgeleverd inclusief:
- een onderhoudsbeurt, indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km
- nieuwe APK
- een aircoservice
- 6 maanden Martens Garantie (auto's ouder dan 10 jaar 3 maanden Martens garantie)
Optioneel: 12 maanden Bovag Garantie: € 500,- (enkel voor personenauto's tot 8 jaar en 150.000km)
Inruil van uw huidige auto is mogelijk. Informeer naar de lease-/financieringsmogelijkheden.
Deze auto wordt aangeboden door Autobedrijf Martens in Hollandscheveld. Wij zijn gespecialiseerd in de merken Volkswagen en Audi en hebben altijd ca. 180 jong- gebruikte auto’s op voorraad.
Bezoek www.autobedrijfmartens.nl voor een uitgebreide fotoreportage.
Wilt u deze auto komen bekijken en/of proefrijden? Wij helpen u graag verder.
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Autobedrijf Martens
Riegshoogtendijk 150
7913 TC Hollandscheveld
Mail: verkoop@autobedrijfmartens.nl
Telefoon & Whatsapp: 0528361370
Hoeveel kost een SEAT Leon Sportstourer verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















![SEAT Leon Sportstourer - 1.5 TSI FR Ultimate Edition Aut. [Navi Apple / Android Virtual Stoelverwarming LED ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886884/240x180/seat-leon-sportstourer-1-5-tsi-fr-ultimate-edition-aut-navi-apple-android-virtual-stoelverwarming-led.jpg)











