
SEAT Leon Sportstourer - 1.5 TSI e-Hybrid Business Style 204pk | Lage fiscale waarde | Matrix LED | Achteruitrijcam
Algemeen
| Prijs | € 34.681 |
| Prijs excl. BTW | € 28.791 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 12 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KVB-52-H |
| Datum deel 1 | 27-08-2026 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Fiord blue |
| Gewicht | 1608 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 250 |
| Introductiejaar | februari 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. bedienbare ramen
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 223043
Productienummer: 223043
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 40 liter
Actieradius: 130 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 220 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.130 kg
Afmetingen (LxB): 464 x 180 cm
Wielbasis: 269 cm
Accu
Accu: 26 kWh
Accu laadvermogen: 3.6 kW
Accu laadtijd: 2 uur en 30 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 50 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 26 minuten
Interieur
Interieur: Kleur bekleding : zwart/grijs, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 12,7 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Wegrijpakket
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 6-spaaks 17"
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterspoiler
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoel(en)
- connected services
- DAB ontvanger
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless start
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- matrix LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- rijstrooksensor met correctie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
De prijs van deze nieuwe auto is inclusief BTW, BPM, rijklaarmaakkosten, recyclingbijdrage en leges. Hierdoor is de prijs volledig transparant en kom je niet voor verrassingen te staan. Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.
Duitse techniek met Spaanse pit. Da's Seat: auto emocion. Het is een nieuwe auto, hij is nu uit voorraad leverbaar. Dit is een van de betere hybride auto's. Ideaal rijden door de combi van elektromotor en verbrandingsmotor! Zitten in weldadige comfortstoelen : je rug zal je dankbaar zijn. Dankzij de matrix LED-verlichting geven de koplampen ook in het donker daglicht. Bij de rijke uitrusting horen ook 17 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het digitale dashboard rekent mee, denkt mee en rijdt mee. Alle info overzichtelijk in beeld, overal. Connected Services zorgen ervoor dat de belangrijkste functies en data van de auto altijd en overal te checken zijn. Gewoon via de app op de smartphone. Laat je onderweg niet afleiden, de bediening van het audiosysteem gaat met knoppen op het stuur. Natuurlijk is de audio-installatie voorzien van dab-ontvangst. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Met de hulp van de parkeersensoren kost inparkeren en uitparkeren je geen enkele moeite. Ook is de SEAT uitgerust met: sportstuur met schakelpaddels, cruise control en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De SEAT Leon Sportstourer is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor jou de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. Met de vermoeidheidsassistent ben je ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
We kunnen ons voorstellen dat je deze auto wilt bekijken. We laten de auto graag aan je zien, dan vertellen we je meteen welke financieringsvormen we je eventueel kunnen bieden.
Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.
Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.
Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een SEAT Leon Sportstourer verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























