





SEAT Leon Sportstourer - 1.5 TSI e-Hybrid FR Business
Algemeen
| Prijs | € 42.940 |
| Prijs excl. BTW | € 35.604 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 1.265 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 22 mei 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHF-37-T |
| Datum deel 1 | 22-05-2026 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker zwart metallic |
| Gewicht | 1608 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 250 |
| Introductiejaar | januari 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2025 - 2026
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 150 kW (204 PK)
Vermogen elektromotor(en): 85 kW (116 PK)
Vermogen brandstofmotor: 110 kW (150 PK)
Koppel: 350 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 40 liter
Actieradius: 130 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 220 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.130 kg
Afmetingen (LxBxH): 464 x 180 x 145 cm
Wielbasis: 269 cm
Accu
Accu: 25 kWh, Type lithium-ion
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.6 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 50 kW
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 12,7 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 30 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Van den Udenhout Breda Konijnenberg 3A 4825BC BREDA, NL 076-800 0000 https://udenhout.nl/ tb@leadnet.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- File assistent
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control adaptief
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Koplampverlichting LED (8IT)
- Rijstrooksensor met correctie
- Velgen 'Dynamic', 17 inch lichtmetaal (CJ1)
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
• OPENINGSTIJDEN •
Van den Udenhout Breda | Volkswagen staat 6 dagen per week voor u klaar. Op maandag t/m vrijdag van 09:00 tot 18:00 en op zaterdag van 09:00 tot 17:00 uur.
• CONTACT •
Neem direct contact met ons op via: 076-800 0000 of via WhatsApp: 06-55725428.
• TOTALE VOORRAAD •
Wij hebben altijd zeer scherpe deals op nieuwe auto's en aantrekkelijke jonge occasions.
Bekijk ons totale aanbod op www.udenhout.nl/auto
• ZAKELIJK RIJDEN? •
Via onze eigen, onafhankelijke leasemaatschappij Van den Udenhout lease kunt u iedere auto voordelig leasen per maand. We maken graag een aantrekkelijk persoonlijk voorstel!
Vraag direct een offerte aan via: www.udenhoutlease.nl/
• LIEVER PRIVATE LEASE? •
Wilt u een nieuwe auto rijden zonder dat u spaargeld hoeft in te leggen?
Kies voor private lease! Met private lease rijdt u een gloednieuwe auto voor één vast bedrag per maand, u hoeft alleen nog te tanken!
Meer weten? Kijk op www.udenhout.nl/leasen/private-lease
Wij doen er alles aan om de informatie op onze website zo compleet en kloppend mogelijk te houden, echter kunnen hieraan geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een SEAT Leon Sportstourer verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































![Aiways U5 - 63kWh Premium [ Panorama Leder Adapt.cruise 360°-camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762341810/240x180/aiways-u5-63kwh-premium-panorama-leder-adapt-cruise-360-camera.jpg)





































































