
SEAT Leon ST - 1.0 EcoTSI Reference | Cruise control | Parkeersensoren | Lichtmetalen velgen
Algemeen
| Prijs | € 9.850 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 114.874 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 29 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JT-281-P |
| Datum deel 1 | 18-06-2016 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1136 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | juni 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2015 - dec. 2016
Modelcode: 5F
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,8 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.770 kg
Afmetingen (LxBxH): 465 x 182 x 145 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 102 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Leaseprijs: € 205 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Productveiligheid
Fabrikant: Jilis Autobedrijven Gerdina's Hof 33 4191MX GELDERMALSEN, NL 0345820300 http://www.jilisautobedrijven.nl verkoop@jilisautobedrijven.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Parkeersensor achter
- Bumpers en spiegels carrosseriekleur
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Rijden als nieuw? Dan is deze SEAT Leon ST een fantastische buitenkans. Prille cijfers op de teller, piepjong ogend, verbluffend actueel in extra's en opties... Deze SEAT Leon ST heeft het allemaal! De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak.
U kunt het audio-installatiesysteem bedienen vanaf het stuurwiel, dit zorgt ervoor dat u uw aandacht op de weg kunt blijven houden. Inparkeren zonder angst voor schade. De parkeersensoren helpen u om moeiteloos in de kleinste parkeervakken te manoeuvreren. Een constante snelheid is goed voor de ontspanning onderweg, en de cruise control zorgt ervoor. Allicht is er in deze auto ook airconditioning. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen.
We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?
Jilis autobedrijven is een BOVAG erkend autobedrijf met twee vestigingen waar service en klanttevredenheid voorop staan. Niet voor niets scoren wij op klanten vertellen een 9,5 en 100% aanbeveling, dat willen wij graag zo houden! Al onze occasions zijn zorgvuldig geselecteerd en voldoen aan onze strenge criteria alvorens deze te koop worden aangeboden. Wij leveren de auto graag helemaal overeenkomstig uw wensen af! Als extra service werken wij met aanvullende afleverpakketten met bijvoorbeeld garantie, informeer naar de mogelijkheden! De verkoper adviseert u graag bij het maken van uw keuze. Het is verstandig om voor een bezichtiging te bellen over de beschikbaarheid van een auto. Ook kunnen wij de financiering en / of leasing van uw nieuwe auto volledig verzorgen. Ondanks dat aan de juistheid van de informatie in deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie. Wij zijn van maandag tot en met vrijdag geopend van 8:00 - 18:00 uur en op zaterdag van 8:00 - 15:00 uur. Daarnaast hebben we koopavond op woensdag van 19.00 - 21.00 uur. U kunt ons ook bereiken binnen de openingstijden op telefoonnummer 0345 - 82 03 00. Op zondag zijn we altijd gesloten.
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































