
SEAT Leon ST - 1.0 EcoTSI Style Connect Carplay/ Airco/ Parkeersensor Achter / Navi
Algemeen
| Prijs | € 11.500 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 108.482 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KD-297-F |
| Datum deel 1 | 31-05-2017 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Technicgrijs |
| Gewicht | 1136 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2013 - 2016
Modelcode: 5F
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,8 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.770 kg
Afmetingen (LxB): 454 x 182 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 99 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,6 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Gratis pakket (inbegrepen):
- Nieuwe APK
- Vloeistoffen controle
- RDW-Leges
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- mistlampen voor
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overige
- Upgrade Sport (buitenspiegels elektrisch inklapbaar, lendesteunen (verstelbaar)) (USP)
= Bijzonderheden =
Sinds 1911 staat Auto Maas voor haar klanten klaar met ruimte voor persoonlijke aandacht en service. U kunt bij ons terecht voor verkoop, inkoop, onderhoud, reparatie, financiering, leasing en schadeherstel van personenauto's en bedrijfswagens.
Wij zijn aangesloten bij Vakgarage, officieel BOVAG dealer en RDW Erkend.
Vraag direct uw inruilwaarde, offerte of proefrit aan! Standaard is elke auto rijklaar geleverd en voorzien van een afleverpakket met bijpassende garantie. Meer zekerheid en extra garantie is mogelijk.
Auto Maas besteedt de grootst mogelijke zorg aan het beheer van deze advertentie. Desondanks kan het voorkomen dat de weergegeven of verstrekte informatie onjuist en/of niet volledig is. Getoonde opties en/of uitvoeringen en specificaties kunnen afwijken van standaarduitvoeringen. Alle getoonde informatie is onder voorbehoud van type- en prijsfouten.
U bent van harte welkom om uw droomauto te komen bezichtigen in onze showroom aan de Teelmanstraat 3, Aalsmeer. Voor vragen, meer informatie of het plannen van een afspraak kunt u ons altijd bellen (0297-324320) of mailen (verkoop@automaas.nl).
Graag tot snel, Team Auto Maas.
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























