
SEAT Leon ST - 1.2 TSI Style ST AIRCO 6 VERS TREKHAAK
Algemeen
| Prijs | € 7.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 195.333 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 12 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GT-683-K |
| Datum deel 1 | 12-01-2015 (import) |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1147 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 620 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | oktober 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2013 - jul. 2015
Referentienummer: 9802
Technische informatie
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,3 s
Topsnelheid: 194 km/u
Wielbasis: 262 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor adaptief
Extra
- 1.2 TSI STYLE 110PK
- 2 sleutels en boekjes aanwezig
- Afneembare trekhaak
- apk 12-01-2027
- LEON ST!!
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor en achter
- lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Sper Differentieel
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
€300,- KORTING BIJ AANKOOP (gaat nog van de vraagprijs af)! vakantiegeld actie! - 26 Mei tot 31 Mei
Bezichtiging en proefrit mogelijk. U bent van harte welkom om langs te komen.
Deze zeer nette Seat Leon ST uit 2015 is uitgerust met de zuinige en prettige 1.2 TSI-motor en heeft 195.000 kilometer gereden. De auto is dealeronderhouden en uitgevoerd als complete Style, met onder andere airconditioning, cruise control, Apple CarPlay en een afneembare trekhaak. Dankzij de ruime stationwagen-carrosserie en comfortabele uitrusting is deze Leon ST een ideale auto voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
Occasions ±100 op voorraad – direct rijklaar leverbaar
Vaste rijklaarprijs – geen afleverpakketten of extra kosten
Inruilwaarde via WhatsApp mogelijk
Verkoop & Showroom
• ±100 occasions op voorraad
• Diverse merken en prijsklassen
• Direct rijklaar leverbaar
• 800 m2 showroom
• Financiering mogelijk
Rijklaar inclusief
• Nieuwe APK
• Onderhoudsbeurt
• Technische controle
• Poetsbeurt
• Tenaamstelling en vrijwaring
• Wettelijke garantie
Werkplaats
• APK keuringen
• Onderhoud en reparatie alle merken
• Airco-, banden- en accuservice
• Diagnose en reparaties
• Online werkplaatsafspraak via website
RDW-erkend autobedrijf met 30+ jaar ervaring in verkoop, inkoop en onderhoud.
Showroom & verkoop
Sint Laurensdreef 25 | 3565 AJ | Utrecht
Werkplaats
Arizonadreef 1A | 3565 AT | Utrecht (20 meter van showroom)
Contact Verkoop
Tel: 030-2383744
Mobiel/WhatsApp: 06-49441070
info@carcenterutrecht.nl
Contact Werkplaats
Tel: 030-2614728
Mobiel/Whatsapp: 06-49441070
werkplaats@carcenterutrecht.nl
Website: www.carcenterutrecht.nl
Openingstijden Verkoop
Ma–Vr 09:00–18:00
Za 09:00–17:00
Zo 10:00–16:00 31 MEI OPEN KOOPZONDAG
Openingstijden Werkplaats
Ma–Vr 09:00–18:00
Online werkplaatsafspraak via website mogelijk.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend; Fouten, wijzigingen en opties kunnen afwijken of ontbreken.
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























































