
SEAT Leon ST - 1.2 TSI Style [ trekhaak leder/alcantara cruise LM ]
Algemeen
| Prijs | € 8.445 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 152.145 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 28 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JD-244-V |
| Datum deel 1 | 29-09-2014 (import) |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1147 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 620 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | oktober 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Seat Leon ST 1.2 TSI Style [ trekhaak leder/alcantara cruise LM ]
- Kenteken: JD-244-V
- Merk: Seat
- Model: Leon ST
- APK tot: 28-04-2027
- Tellerstand: 152145 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2014
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Leder/Alcantara
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1197 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CYV
- Vermogen: 81 kW / 110pk
- Ledig gewicht: 1147 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 454 cm
- Hoogte: 1451 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Extra getint glas achter
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- Sportvelgen
- Trekhaak
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- In hoogte verstelbaar stuur
- Isofix
- Knie airbag(s)
- Multifunctioneel stuurwiel
- Passagiersairbag
- Startonderbreker
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Autoborg Stellingwerf
Smalle Weegbree 1
8472BG Wolvega
0561-700226
info@autoborgstellingwerf.nl
www.autoborgstellingwerf.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


![SEAT Leon ST - 1.2 TSI Style [ trekhaak leder/alcantara cruise LM ] - AutoWereld.nl](https://cdn.autowereld.nl/I762406406/1280x0/seat-leon-st-1-2-tsi-style-trekhaak-leder-alcantara-cruise-lm.jpg)






















![SEAT Leon ST - 1.2 TSI Style [ trekhaak leder/alcantara cruise LM ]](https://cdn.autowereld.nl/I762406406/240x180/seat-leon-st-1-2-tsi-style-trekhaak-leder-alcantara-cruise-lm.jpg)






