
SEAT Leon ST - 1.4 EcoTSI FR Business Intense|PANO|KEYLESS|CRUISE|STOELV|CAMERA|TREKHAAK|SFEER|CARPLAY|18
Algemeen
| Prijs | € 14.900 |
| Bouwjaar | Augustus 2017 |
| Kilometerstand | 106.164 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-956-SN |
| Datum deel 1 | 29-08-2017 (import) |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1177 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | juni 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Interieur: Antraciet, Leder/alcantara
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Nieuwe APK: Kosteloos inbegrepen
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
Overig
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay & Android auto
- Bekleding half leder/half alcantara
- Keyless start
- Lane Assist
- Safety-pakket (Airbag(s) side achter, Vermoeidheids herkenning)
- Sfeer verlichting
- Start/Stop systeem
- Upgrade Sound (Audio-installatie)
= Bijzonderheden =
Dit is de auto
Een prachtige Seat Leon ST 1.4 EcoTSI FR Business Intense uit 2017 met 106.164 kilometers op de teller.
Uitgerust met een 1395cc benzine- motor en levert een maximum vermogen van 150PK gekoppeld aan een Handbak.
Bomvol opties
Panoramadak, Parkeersensor V+A, Keyless Start/Entry, Cruise Control, Start/Stop, Auto Hold, Interieur Half Leder/Alcantara, Stoelverwarming, Achteruitrijcamera, Trekhaak, Seat Sound, Navigatie, Front Assist, Lane Assist, Verkeerstekenherkenning, Aanhangwagenherkenning, Sfeerverlichting, Carplay, Lichtmetalen Velgen 18'' & nog veel meer..!
Wat je kunt verwachten
Een Super Mooie en Nette Leon!
Goede koop voor een eerlijke all-in prijs
Zonder bijkomende extra (aflever)kosten! (t.w.v. €795)
Wat wij willen
Een tevreden klant
Glimlach
Geld
Hoe is de auto onderhouden?
Altijd conform onderhoudsschema, alle beurten zijn volledig en tijdig uitgevoerd.
* Zeer Goed Onderhouden!
* Rijk aan Opties!
* Inclusief Nieuwe APK!
Liever financieren?
We bieden uitgebreide financieringsmogelijkheden aan. Gemakkelijk en zo geregeld! Zakelijk financieren zonder jaarcijfers is mogelijk.
En tot slot
Aantoonbare KM-stand, goed onderhouden, inclusief (digitaal opvraagbare) documentatie en twee sleutels.
Geen bijkomende afleverkosten!
Voor een proefrit graag een afspraak maken
Je kunt ons dagelijks van 08:00-21:00 zowel Telefonisch als per WhatsApp bereiken op het nummer 06- 25 53 75 37. Uiteraard ook per email via info@occasionland.com. Het maken van een proefritafspraak is altijd onder voorbehoud van beschikbaarheid van het voertuig, reserveren is uitsluitend met een aanbetaling mogelijk.
Check ook onze Social Media accounts
Instagram, Facebook & TikTok: Occasionland.autos
Ondanks dat onze advertenties met alle zorg, passie en liefde voor auto's zijn samengesteld, zijn typ- en specificatiefouten voorbehouden.
Tot ziens bij,
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























