
SEAT Leon ST - 1.4 EcoTSI FR l Automaat l Trekhaak l Camera l FR l
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 75.859 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 10 november 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KHS-83-P |
| Datum deel 1 | 20-07-2016 (import) |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1197 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Einsteinstraat 4-D
1704RT Heerhugowaard
0681839946
www.autovanoshhw.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.860 kg
Afmetingen (LxBxH): 454 x 182 x 144 cm
Wielbasis: 263 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Sportonderstel
Veiligheid
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor
Overige
- Assistance pakket (Cruise control adaptief, Grootlicht-assistent, Rijstrooksensor)
- Drive-pakket (Adaptief Demping Systeem (ADS), Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk)
- Leder-pakket (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Lendesteunen (verstelbaar), Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Professional pakket (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Dimlichten automatisch, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Parkeersensor achter, Spraakbediening)
= Bijzonderheden =
Te koop aangeboden een prachtige Seat Leon FR EcoTSI Automaat.
Auto beschikt over zeer veel opties zoals o.a. : Achteruitrijcamera l Automaat l Trekhaak l Cruise controle l Adaptieve l LM velgen l Onderhoud aanwezig l Etc.
Voor meer informatie of om een bezichtiging te maken kunt u bellen naar
072- 582 40 49 / 06 818 399 46.
Autobedrijf van OS Heerhugowaard
Einsteinstraat 4d
1704 RT Heerhugowaard
www.autovanoshhw.nl
072- 582 40 49 / 06 818 399 46
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































