
SEAT Leon ST - 1.4 TSI FR Business - Airco, Cruise, Navi, PDC
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 162.951 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 29 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PK-749-G |
| Datum deel 1 | 22-04-2014 (import) |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1169 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxBxH): 454 x 182 x 144 cm
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 123 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Isofix
- lichtmetalen velgen 18''
- Rokersvrije auto
= Bijzonderheden =
Geachte,
Hierbij bieden wij deze mooie en technisch goede Seat Leon ST 1.4 TSI FR Business aan.
Deze auto is netjes onderhouden ( zie boekjes )
De distributieriem is vervangen bij 95980km.
Voor een uitgebreide fotoreportage, indien aanwezig, vragen wij u om te kijken op www.htijhuis.nl
Wilt u meer informatie omtrent deze advertentie, dan adviseren wij om telefonisch contact op te nemen met 06-51306506 of 06-54216703.
Tevens kunt u ons bereiken via Whats-App op het nummer 06-51306506. Helaas kunnen wij niet garanderen dat er op e-mail gereageerd wordt.
Het is altijd mogelijk om vrijblijvend een proefrit te maken. Wij vragen u vriendelijk om eerst telefonisch contact op te nemen.
Disclaimer; Ondanks de zorg die door ons aan de correcte invoer van de gegevens van de aangeboden occasions en de gegevens van nieuwe auto's, merken, types, nieuws etc. besteed wordt, kan Autobedrijf H Tijhuis niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten, omissies of onvolkomenheden in de gegevens. Bezoekers en/of gebruikers van onze site kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen aan de door ons aangeboden informatie en prijzen, of de gevolgen van eventuele via de informatie ontstane transacties.
Met vriendelijke groet,
Autobedrijf H Tijhuis
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























