
SEAT Leon ST - 1.5 TSI FR Business Intense | volledig digitaal instrumentenpaneel |
Algemeen
| Prijs | € 19.900 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 56.406 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 31 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-668-JJ |
| Datum deel 1 | 31-01-2019 (import) |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Midnight black |
| Gewicht | 1194 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2020
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.860 kg
Breedte: 182 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieur: Fr bekleding, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 118 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
- Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, NL 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 17"
- Navigatiesysteem full map
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- armsteun voor
- Audio-installatie
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED koplampen
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- rijstrooksensor
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportonderstel
- sportstuur
- spraakbediening
- stuurwiel multifunctioneel
- Technische inspectie
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























