
SEAT Leon ST - 1.5TSI FR Business Intense PANO/VIRTUAL COCKPIT
Algemeen
| Prijs | € 16.900 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 137.145 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 24 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XH-897-X |
| Datum deel 1 | 24-01-2019 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1194 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.860 kg
Afmetingen (LxBxH): 455 x 182 x 144 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Bekleding: Leder/alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 120 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Stuurhulp
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
Ligtenberg Automotive — Persoonlijk. Eerlijk. Met Passie.
Wij zijn een transparant familiebedrijf waar de koffie altijd klaarstaat.
Wij bieden betrouwbare occasions met helder advies en persoonlijke aandacht. Iedere auto wordt zorgvuldig gecontroleerd op kwaliteit, onderhoud en technische staat, zodat jij zorgeloos de weg op kunt.
Onderhoud & Service
Onze professionele werkplaats staat klaar voor onderhoud, APK en reparaties. Zo blijft je auto in topconditie — snel, deskundig en met oog voor detail.
Financiering & Inruil
Wil je je huidige auto inruilen of de financiering regelen? Geen zorgen, wij maken het eenvoudig en duidelijk, zodat jij met een gerust hart de juiste keuze maakt.
Wij werken op afspraak — zo ben je verzekerd van persoonlijke aandacht zonder wachttijd.
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























