
SEAT Leon - 1.0 EcoTSI 140pk Style Business Intense
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | Oktober 2017 |
| Kilometerstand | 203.992 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PX-631-H |
| Datum deel 1 | 27-10-2017 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rood metallic |
| Gewicht | 1102 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.720 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 182 x 146 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 102 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): 3 MAANDEN GARANTIE: 3 MAANDEN GARANTIE
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Signaalkleur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vervolgbotsing preventie
Overig
- 17" velgen
- Apple Carplay
- Audiobediening op het stuurwiel
- AUX/USB ingang
- Bagage afdekhoes
- Key-less Go
- Keyless entry
- Keyless start
- Start/Stop systeem
- Upgrade Alcantara
- Verlichting adaptief
= Bijzonderheden =
Zeer leuke en complete Seat Leon met vele opties . getuned tot 140pk.
Dealeronderhouden en bij 170.000km nog een distributieriem en waterpomp vervangen vorig jaar.
Voor meer info neem graag vooraf contact met ons op.
Hans Tos 06-53359405
Kijk voor meer foto's op onze eigen site HANSTOSAUTOS.NL
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































