
SEAT Leon - 1.0 TSI Style Business Intense
Algemeen
| Prijs | € 15.950 |
| Prijs excl. BTW | € 13.332 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 109.495 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHK-22-Z |
| Datum deel 1 | 14-03-2022 (import) |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1197 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 197 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.750 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 180 x 146 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
CO₂-uitstoot: 110 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- 5-deurs combi
- 6-versnellingsbak
- 12V aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s)
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) side
- Airbag passagier
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnenverlichting in de laad-/passagiersruimte
- DAB-ontvanger
- Differentieel blokkering
- Handschoenenvak
- Hill hold-functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuur
- Lederen versnellingspook
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luidspreker
- Metallic lak
- Mobiele online diensten
- Multimedia-voorbereiding
- Noodoproepsysteem
- Parkeer-assistent
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Roetfilter
- Sjorogen
- Start/stop systeem
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Waarschuwingssysteem
- Zonnekleppen
= Bijzonderheden =
Deze bijzonder luxe Seat Leon bieden we u aan inclusief:
Afleveringsbeurt met minimaal 12 maanden apk, 4 nieuwe banden, 1/2 tank brandstof en 12 maanden met maximaal 15000 km garantie!
AutoCentrumDirksland voor: reparatie, onderhoud, apk, financiering en occasions.
check onze website: autocentrumdirksland.nl
contact: info@autocentrumdirksland.nl
Leo Rosmolen tel 0187-603079 of buiten openingstijden 06-30184995
Buiten onze openingstijden bezoek op afspraak geen probleem
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































