
SEAT Leon - 1.2 TSI Ecomotive COPA |AIRCO|CRUISE|STOELVERW|PDC
Algemeen
| Prijs | € 3.499 |
| Bouwjaar | April 2011 |
| Kilometerstand | 199.980 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-910-FD |
| Datum deel 1 | 29-04-2011 (import) |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit (Parellak) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit parelmoer |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Nette Leon afkomstig uit 2011 en van de 2e eigenaar. Voorzien van een nieuwe distributie (06-‘21)
Seat Leon 1.2 TSI Ecomotive COPA |AIRCO|CRUISE|STOELVERW|PDC
- Kenteken: H-910-FD
- Merk: Seat
- Model: Leon
- APK tot: 31-07-2026
- Tellerstand: 199980 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit Parelmoer
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1197 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CBZ
- Vermogen: 77 kW / 105pk
- Ledig gewicht: 1180 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 432 cm
- Breedte: 177 cm
- Hoogte: 1459 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Lifestyle pakket
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Mistlampen voor
- Stuur multifunctioneel
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Alle auto’s worden standaard afgeleverd met een uitgebreide vloeistoffen controle en een nieuwe APK (vanaf €7.000,- en indien deze 2 maand APK of minder heeft)
- Vraag naar onze afleverpakketten welke vaak op maat kunnen worden aangeboden.
- Ondanks de grote zorg die wij besteden aan de op internet geplaatste auto’s specificaties maken wij, een voorbehoud op onvolledigheden, druk en zetfouten, accessoires en of opties dienen zelf gecontroleerd te worden op aanwezigheid, hier kunnen geen rechten aan ontleend worden.
- Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
- Bij de aankoop van de auto gaat u akkoord met de Algemene Voorwaarden, deze vind u op de website onder ‘Algemene Voorwaarden’ en wordt u tijdens de aankoop op gewezen.
- Binnen de openingstijden zijn wij enkel geopend op afspraak, bel voor vertrek om teleurstelling te voorkomen!
Kom bij ons langs op de vestiging, de koffie staat klaar.
Weerts Automotive
Zonnecelstraat 4-06
8051TB Hattem
+31618573088
info@weertsautomotive.nl
www.weertsautomotive.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























































![Audi A5 - 2.0 TFSI MHEV Sport S-line Edition Aut. [ LED Navi PDC Clima ]](https://cdn.autowereld.nl/I761890258/240x180/audi-a5-2-0-tfsi-mhev-sport-s-line-edition-led-navi-pdc-clima.jpg)










