
SEAT Leon - 1.4 / Airco / Elektrische ramen / APK Nieuw
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 197.370 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 13 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PG-333-K |
| Datum deel 1 | 19-12-2007 (import) |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,10 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1151 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 620 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 14,1 s
Topsnelheid: 172 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.746 kg
Afmetingen (LxBxH): 432 x 177 x 146 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 168 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Let op de blanke lak op de motorkap en dak laat los
Uiteraard kunt u bij ons uw huidige auto inruilen en uw nieuwe aankoop voordelig financieren.
Al onze voertuigen komen in aanmerking voor garantie pakketten van 3, 6 of 12 maanden garantie.
Vraag naar de voorwaarden.
We kunnen in ons RDW erkende bedrijf ter plekke te naam stellen en uw auto inruilen vraag naar de waarde van uw inruil voertuig.
Als u meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Wij adverteren onze auto's voor een zeer scherpe internetprijs. Inruil is mogelijk. Buiten onze openingstijden is het op afspraak mogelijk om naar een auto te komen kijken. Voor vragen of informatie kunt u ons bereiken op 0643190159 Er kunnen geen rechten worden ontleend aan fouten in opties & accessoireslijst door druk en/of plaatsingsfouten.
Onze openingstijden zijn Ma-Vrijdag 09:00-18:00 Zaterdag: 10:00-17:00 . Wij staan open voor buiten onze openingstijden een afspraak in te plannen, bel voor een afspraak.
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































