
SEAT Leon - 1.4 TSI FR Business|Beats|Cruise|Carplay
Algemeen
| Prijs | € 17.650 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 117.224 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 07-08-2018 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,00 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1163 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | juni 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Topsnelheid: 215 km/u
GVW: 1.163 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 12 Maanden Bovag garantie: Afleveronderhoudsbeurt, nieuwe APK en 12 Maanden Bovag garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vervolgbotsing preventie
Overige
- Upgrade Alcantara
- Upgrade Sound (Audio-installatie)
= Bijzonderheden =
Kilometer na kilometer, bocht na bocht levert deze Seat Leon de beste rijprestaties. De aandrijving van deze Seat wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. De strakke sportstoelen hebben niet alleen de looks, maar bewijzen ook hun functie als u wat meer vraagt in de uitdagende bochten. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten horen tot de voorzieningen op deze auto.
Alle ritinformatie en communicatie is gebundeld in één overzichtelijk digitale dashboard. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. De ingebouwde Connected Services vertellen u via de app alles over de status van de auto. Locatie, onderhoudsstatus, brandstofpeil en nog veel meer! Deze Seat is voorzien van spraakbediening voor het navigatiesysteem en voor het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst. Maar u kunt ook de knoppen op het stuur gebruiken. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Ook is de Seat uitgerust met: sportstuur met schakelpaddels, parkeersensoren achter, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Seat Leon samen. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Met voorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Seat. Belt u ons snel?
Bij Vakgarage Kooistra kan altijd een keuze gemaakt worden uit een ruime voorraad occasions van verschillende merken en in verschillende prijsklassen. De eigenaar van deze grote regionale garage voorziet u graag van deskundig en betrouwbaar advies bij de aankoop van uw personenauto of bedrijfswagen. Daarnaast staat er bij Vakgarage Kooistra 6 dagen per week een team met uiterst deskundige monteurs klaar voor het onderhoud en de reparatie van uw auto, caravan of camper. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact met ons opnemen : 0511 408633 na 17:00 uur 06-55372138. Wilt u na 17:00 uur langs komen ? Bel ons en maak een afspraak.
Disclaimer: Hoewel aan deze voertuig informatie de grootst mogelijke zorg is besteed,
kan Vakgarage Kooistra niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van het voertuig kunt u altijd telefonisch contact met ons opnemen. (0511-408633)
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























