
SEAT Leon - 1.4 TSI Reference Airco 4-drs
Algemeen
| Prijs | € 1.995 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 225.671 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 01 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-095-GX |
| Datum deel 1 | 26-02-2010 (import) |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1224 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,8 s
Topsnelheid: 197 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.819 kg
Afmetingen (LxBxH): 432 x 177 x 146 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 148 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Staat
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
Overige
- Lifestyle-pakket ("Lichtmetalen velgen 16""", Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Halogeen mistlampen, Mistlampen voor, Stuurwiel multifunctioneel)
= Bijzonderheden =
Alle technologie in de Seat Leon is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. De aandrijving van deze Seat wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Ook 16 inch lichtmetalen velgen en extra getint glas zijn aan boord.
Schakel simpel en veilig naar uw favoriete artiest met de audiobediening op het stuur. Zuinig zoeven, dat kan deze auto dankzij de aanwezige cruise control. Allicht is er in deze auto ook airconditioning. Met buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Seat helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een klapband is het laatste waarop u zit te wachten. Daarom checkt het bandenspanningscontrolesysteem of er nog genoeg lucht in zit.
Neem contact op en we regelen een afspraak!
Door nieuwe regelgeving mogen wij maximaal 3000,- cash accepteren / we can accept a maximum of 3000 cash!
Ons adres is: De Limiet 26, 4131NR, Vianen.
Wij rekenen GEEN afleverkosten!
Wij kunnen 24/7 uw nieuwe aankoop op naam zetten. Inruil van uw auto/motor/scooter/boot mogelijk!
Garantie mogelijkheden verschillen per occasion, sommige occasions worden zonder garantie verkocht.
Autotrust garantie is vaak mogelijk, vraag naar de voorwaarden en tarieven!
Indien een auto getuned is, wordt deze ten alle tijden zonder enige vorm van garantie verkocht.
Schrijf- en zetfouten voorbehouden. Hoewel wij proberen onze auto’s zo correct mogelijk te adverteren kunnen aan onze advertenties (uitvoering/opties/accessoires/prijzen/foto’s/gegevens/etc.) en websiteteksten geen rechten ontleend worden. Controleer zelf de aanwezigheid van de voor u belangrijke opties en geef dit bij een fout/afwezigheid aan bij de verkoper.
Vanwege onze snel wisselende voorraad adviseren wij u om vooraf telefonisch contact met ons op te nemen.
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































