
SEAT Leon - 1.5 eTSI Style Launch Edition / 1e EIG / CARPLAY
Algemeen
| Prijs | € 17.940 |
| Prijs excl. BTW | € 15.037 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 137.086 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 24 december 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-008-FB |
| Datum deel 1 | 18-12-2020 |
| Topsnelheid | 221 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1261 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | april 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Nieuwsgierig geworden? Neem dan snel contact op voor een bezichtiging!
Keurige Nederlands geleverde & van eerste eigenaar afkomstige Seat Leon 1.5 eTSI Style Launch Edition met de juiste opties. Deze sportieve en moderne Leon rijdt soepel, is zuinig en biedt veel comfort. Zowel van binnen als van buiten netjes verzorgd en klaar voor vele fijne kilometers. Een complete auto die er goed uitziet en heerlijk rijdt.
Deze auto beschikt over de volgende opties; automatische transmissie, automatische airconditioning, achteruitrijcamera, bekerhouder voorzijde, Carplay, cruise control adaptief, digitaal dashboard, dagrijverlichting led, elektrische ramen voor en achter, elektrisch verstelbare buitenspiegels, parkeersensoren voor en achter, parkeerhulp, lane assist, ISOFIX, stuurwielbediening, usbc aansluiting voor 2x, usbc aansluiting achter 2x, virtual cockpit, 16inch lichtmetalen velgen.
Laatste onderhoudsbeurt is uitgevoerd bij de dealer op 126dkm.
Twee sleutels en historie aanwezig.
Seat Leon 1.5 eTSI Style Launch Edition / 1e EIG / CARPLAY !
- Kenteken: K-008-FB
- Merk: Seat
- Model: Leon
- APK tot: 24-12-2026
- Tellerstand: 137086 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2020
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: antraciet
- Motorinhoud: 1498 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: DFY
- Vermogen: 110 kW / 150pk
- Ledig gewicht: 1261 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.7 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 437 cm
- Breedte: 180 cm
- Hoogte: 1456 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Regensensor
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Centrale airbag voor
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Jong, dynamisch en gevestigd in het midden van Nederland. Dat zijn wij.
U kunt bij ons terecht voor het aanbieden van uw huidige auto. Is uw oog gevallen op 1 van de auto's uit onze showroom? Neem dan snel contact op.
U kunt ons bereiken via 0348-234045. Voor een vraag of inruilvoorstel kunt u ons ook via WhatsApp bereiken op 06-38681829.
Doornebal Auto's
Hoofdweg 7a
3646 AX Waverveen
06-38681829
info@doornebalautos.nl
www.doornebalautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























