
SEAT Leon - 1.5 TSI FR LED-KOPLAMPEN/ECC/NAVIGATIE/2X-PDC/NAP
Algemeen
| Prijs | € 8.900 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 245.592 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XK-515-Z |
| Datum deel 1 | 29-01-2019 |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1139 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | september 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Seat Leon 1.5 TSI FR LED-KOPLAMPEN/ECC/NAVIGATIE/2X-PDC/NAP
- Kenteken: XK-515-Z
- Merk: Seat
- Model: Leon
- APK tot: 29-01-2027
- Tellerstand: 245592 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1498 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: DAC
- Vermogen: 96 kW / 131pk
- Ledig gewicht: 1139 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 428 cm
- Breedte: 182 cm
- Hoogte: 1459 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Inruil mogelijk
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- LED mistlampen
- Nationale Auto Pas
- ORGINEEL NL GELEVERD
- Passagiersairbag
- Vervolgbotsing preventie
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
WIJ WERKEN ELKE DAG OP AFSPRAAK / TEL 06 156 371 98
Bent u geïnteresseerd neem gerust contact met ons op
Voor meer informatie en een volledige fotoreportage kunt u kijken op www.autobedrijf88.nl Het inruilen van uw huidige auto is mogelijk. Voor een inruilvoorstel kunt u via WhatsApp foto's en informatie sturen over uw huidige auto naar 0615637198 of mail ons via info@autobedrijf88.nl en ontvang een inruilvoorstel.
Autobedrijf 88
Firmawei 16
8501 XL Joure
0615637198
info@autobedrijf88.nl
autobedrijf88.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































