
SEAT Leon - 1.6-16V Stella Inruil Mogelijk
Algemeen
| Prijs | € 1.750 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 244.300 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 54-RH-PR |
| Datum deel 1 | 04-04-2005 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1172 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | mei 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.717 kg
Afmetingen (LxBxH): 418 x 174 x 146 cm
Wielbasis: 251 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 168 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,4 l/100km (1 op 10,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Goed Rijdende Seat Leon 1.6-16V Stella
apk gekeurd tot 31-08-2026
airco ijskoud
auto rijdt en schakelt goed
Distributieriem is al vervangen op 29-01-2023
Inruil is Mogelijk wel aub met de auto langs komen en niet van telefonisch wat krijg ik voor me auto dat werkt niet gewoon langs
komen als u iets interuilen hebt.
!!!!! AUTO OVERSCHRIJVING(TENAAMSTELLING) KAN BIJ ONS IEDERE DAG VANAF 10:30 UUR TOT 18.00 UUR .OOK OP ZONDAGS VANAF 13.30 TOT MET 18:00 UUR. BEL GERUST VOOR EEN AFSPRAAK !!!
Gaat het om inruil ? Dan verzoeken wij u om met het betreffende inruilwagen langs te komen. Telefonisch en per mail is onderhandelen niet mogelijk.
Maandag 11:30-18:00
Dinsdag 11:30-19:00
Woensdag 10:00-18:00
Donderdag 11:30-18:00
Vrijdag 11:30-18:00
Zaterdag 11:30-18:00
Zondag op 14:00-18:00
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































![Renault Mégane - 1.2 TCe Bose Aut. [ Navi Head -up Camera Clima / ECC Half- Leder]](https://cdn.autowereld.nl/I761975992/240x180/renault-megane-1-2-tce-bose-aut-navi-head-up-camera-clima-ecc-half-leder.jpg)






