
SEAT Leon - 1.6 Hattrick Nap Airco Carplay Cruise Centrale Deurvergrendeling Isofix Nwe Apk
Algemeen
| Prijs | € 5.500 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 109.131 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 17 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 96-KKP-7 |
| Datum deel 1 | 14-01-2010 |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | november 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Beschikbaarheid
Gereserveerd: Dit voertuig is gereserveerd voor een klant (verkocht onder voorbehoud).
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,7 s
Topsnelheid: 184 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.783 kg
Afmetingen (LxBxH): 432 x 177 x 146 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 169 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad: 9,9 l/100km (1 op 10,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
-
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Audiobediening op het stuurwiel
- AUX/USB ingang
- Bandenspanning controlesysteem
- Bluetooth
- Carplay
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Isofix
- Lederen versnellingspook
- Metallic lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multimedia voorbereiding
- Reservewiel
- Ruitenwisser achter
- Sportpakket
- Verstelbare gordelhoogte
- Wegrijassistent helling
Bij Autohuis Tempel draait alles om het leveren van kwaliteit en uitstekende service. Elk voertuig in onze showroom ondergaat een grondige inspectie, zodat u met volledig vertrouwen uw keuze kunt maken.
Maar daar stopt het niet. Denkt u aan voertuigexport? Autohuis Tempel neemt het hele proces voor u uit handen, inclusief alle benodigde documentatie, tijdelijke kentekenplaten en verzekering.
Heeft u al een voertuig en wilt u een upgrade? Stuur ons simpelweg wat foto's en de kilometerstand via WhatsApp voor een snelle beoordeling.
Heeft u vragen, wilt u een proefrit maken of heeft u gewoon wat meer informatie nodig? Aarzel niet om ons een bericht te sturen, te bellen op 0639343919 of ons te benaderen via WhatsApp. Bij Autohuis Tempel staat uw tevredenheid voorop. We streven ernaar om uw auto-ervaring onvergetelijk te maken. Bovendien bieden wij de mogelijkheid om uw auto bij u thuis af te leveren, want uw gemak staat bij ons voorop. En als u na kantooruren of zelfs op zondag wilt langskomen, is dat ook mogelijk. Mocht u een afspraak willen maken, neem dan contact met ons op. We kijken ernaar uit om u te helpen!
Autohuis Tempel doet zijn uiterste best om alle informatie over de auto's zo nauwkeurig en actueel mogelijk te presenteren. Toch kunnen fouten niet volledig worden uitgesloten. Controleer daarom altijd zelf de details die uw beslissing kunnen beïnvloeden. Aan de informatie in onze advertenties kunnen geen rechten worden ontleend.
Autohuis Tempel
Lage Zijde 1A
5626 DL Eindhoven
Tel: 0639343919
E-mail: info@autohuistempel.nl
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























