
€ 999
| Prijs | € 3.499 |
| Prijs excl. BTW | € 2.893 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 175.343 km |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JKP-06-N |
| Datum deel 1 | 30-10-2008 (import) |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | september 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.783 kg
Wielbasis: 258 cm
Acceleratie (0-100): 11,7 s
Topsnelheid: 184 km/u
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
CO₂-uitstoot: 180 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Motorrijtuigenbelasting: € 399 - € 415 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)