
SEAT Leon - 1.8-20V Stella AUT/CLIMA/CRUIS/NAP/APK
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Kilometerstand | 266.733 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 17 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 66-HP-ZG |
| Datum deel 1 | 10-10-2001 |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,40 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1781 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1221 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | januari 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/cassette-speler
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Seat Leon 1.8-20V Stella AUT/CLIMA/CRUIS/NAP/APK
- Kenteken: 66-HP-ZG
- Merk: Seat
- Model: Leon
- APK tot: 17-04-2027
- Tellerstand: 266733 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2001
- Transmissie: Automaat
- Kleur: blauw
- Bekleding: Stof
- Motorinhoud: 1781 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: APG
- Vermogen: 92 kW / 125pk
- Ledig gewicht: 1221 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 8.9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 418 cm
- Hoogte: 1439 cm
- Aantal sleutels: 3
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 3
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Radio-cassette
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen voor
- Middenarmsteun voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
TE KOOP!
Nieuw binnen bij Taeke Automotive!
Goed rijdende Seat Leon 1.8 Automaat uit 2001 met 266.733 km op de teller.
€1950,-
Plus punten:
- Apk
- Climate control
- Cruise control
- Nederlandse auto
Min punten:
- Rondom gebruikerssporen
Alle auto’s zijn professioneel gereinigd en gepoetst.
Heeft u interesse en wilt u een proefrit maken?
Neem dan geheel vrijblijvend contact op.
WIJ WERKEN OP AFSPRAAK!
Neem ook een kijkje op onze website voor de recente voorraad.
www.taeke-automotive.nl
Taeke Automotive
Aaltenseweg 89
7091 EP Dinxperlo
0617478496
info@taeke-automotive.nl
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























