
SEAT Leon - 1.8 TSI FR | PANO | LED | NAVI | CRUISE |
Algemeen
| Prijs | € 16.350 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 109.204 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 01 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 08-06-2016 (import) |
| Topsnelheid | 224 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,70 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1227 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juni 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 7,7 s
Topsnelheid: 224 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.850 kg
Afmetingen (LxBxH): 427 x 182 x 144 cm
Wielbasis: 264 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
CO₂-uitstoot: 134 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Garantie pakket 1 (€ 500): GARANTIE PAKKET 1 Nieuwe APK Tenaamstelling & afleverkosten Wasbeurt exterieur Interieur stofzuigen Kleine onderhoudsbeurt Brandstoftank voor een kwart gevuld 3 maanden garantie op draaiend gedeelte van de motor en versnellingsbak * € 500 * garantiewerkzaamheden dienen door Nieuwe Maas Automotive te worden uitgevoerd
- GARANTIE PAKKET 2 (€ 900): GARANTIE PAKKET 2 Nieuwe APK Tenaamstelling & afleverkosten Poetsen exterieur Interieur stofzuigen & reinigen Onderhoudsbeurt uitgebreid, waardoor u 10.000 / 15.000 km kunt rijden Brandstoftank voor een kwart gevuld 6 maanden garantie * € 1.000 * 15.000 km // garantiewerkzaamheden dienen door Nieuwe Maas Automotive uitgevoerd
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Assistance pakket (Cruise control adaptief, Grootlicht-assistent, Rijstrooksensor)
- Drive-pakket (Adaptief Demping Systeem (ADS), Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk)
- Executive-pakket (Elektrisch glazen panorama-dak, Lendesteunen (verstelbaar))
- Sport-pakket 2 (Lendesteunen (verstelbaar))
- Upgrade Business Plus (Achteruitrijcamera, Audio installatie premium, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, DAB-ontvanger, Dimlichten automatisch, Extra getint glas, LED dagrijverlichting, LED koplampen, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map + hard disk, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- Veiligheids-pakket (Airbag(s) side achter, Vermoeidheids herkenning)
- Winter-pakket (Koplampreiniging, Ruitensproeiers verwarmbaar, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd, Wis-/was installatie voor koplampen)
Inruil en financiering mogelijk.
Bezichtigingen uitsluitend op afspraak na telefonisch contact; eventueel ook in de avonduren en op zondagen.
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























