
SEAT Leon - 2.0 TFSI Cupra | Orgineel NL + 2de eigenaar + Schaalstoelen Nu € 9.750, -
Algemeen
| Prijs | € 9.750 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 155.489 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 03 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 49-NXZ-5 |
| Datum deel 1 | 03-01-2011 |
| Topsnelheid | 247 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,40 sec |
| Motorvermogen | 177 kW (241 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1350 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 720 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | januari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Acceleratie (0-100): 6,4 s
Topsnelheid: 247 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.945 kg
Afmetingen (LxBxH): 432 x 177 x 146 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 190 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik in de stad: 10,7 l/100km (1 op 9,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
Overig
- armsteunen
- bleuthooth
- c.v
- elek.ramen
- elek.ramen achter
- kuipstoelen
- multifunctioneel stuurwiel
- navi
- radio met scherm
- Speciale kleur
- st.bek
- usb
Welkom bij AutoBalk !
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.
u vindt ons:
De Burde 3
Bakhuizen
8574TG
Whatsapp: 06 -29086655
Whatsapp: 06- 21990722
info@auto-balk.nl
De Burde 11a
8574TG Bakhuizen
Tel: 06-29086655
Tel: 06-21990722
E-mail: info@auto-balk.nl
Eventuele Finaciering kan bij ons via www.auto-balk.nl Aangevraagd worden.
Met Vriendelijke groeten Autobalk.
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































