
SEAT Tarraco - 1.4 204pk TSI e-Hybrid PHEV Xperience Trekhaak zwenkbaar | Panoramisch schuif/kanteldak |
Algemeen
| Prijs | € 34.995 |
| Prijs excl. BTW | € 29.012 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juni 2024 |
| Kilometerstand | 89.974 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 06 juni 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | GFS-69-R |
| Datum deel 1 | 06-06-2024 (import) |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Deep Black (zwart metallic) |
| Gewicht | 1768 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | februari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2023 - dec. 2024
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 150 kW (204 PK)
Vermogen elektromotor(en): 40 kW (54 PK)
Vermogen brandstofmotor: 110 kW (150 PK)
Koppel: 250 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 45 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.390 kg
Afmetingen (LxBxH): 474 x 184 x 167 cm
Wielbasis: 279 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,5 l/100km (1 op 66,7)
CO₂-uitstoot: 35 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG 40-puntencheck: https://mijn.bovag.nl/downloads/ondernemerschap/viabovag-nl/checklist40puntencheck.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Ames Zwijndrecht Langeweg 350 3331LG ZWIJNDRECHT, NL 078-6126755 http://www.ames.nl ames@leadnet.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterruitverwarming
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Active Cornering Enhancement
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- actieve noodgeval assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- microvezel bekleding
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze SEAT Tarraco. Het is een auto uit 2024, op de teller staat een kilometerstand van 89974. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. De ruime lichtinval door het elektrisch bediende glazen panorama dak zorgt voor een heerlijk ruim gevoel. Met één klik te openen voor frisse lucht en een mild windje in de auto. Dat is gemak en plezier! Overigens is het happy-klik gevoel ook aanwezig bij de elektrisch bedienbare achterklep. Deze auto is ook voorzien van stoelverwarming. Natuurlijk behoren 20 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Natuurlijk brengt het digitale dashboard alle ritinformatie perfect in beeld. Maar ook communicatie, navigatie en tal van andere functies zijn permanent te volgen. Twijfelen hoeveel ruimte u achter de auto heeft? Met de achteruitrijcamera weet u altijd hoeveel centimeter! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Spraakbediening verhoogt de veiligheid en het gebruiksgemak. De auto luistert naar uw instructies en volgt ze op. Bij deze auto is uw smartphone een geavanceerde afstandsbediening. Remote services brengen u overal in contact met uw auto. De SEAT is standaard voorzien van: full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor.
Deze auto is voorzien van innovatieve systemen die u onderweg begeleiden en beschermen. Bij de veiligheidssystemen van deze SEAT hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. De forward collision warning reduceert het gevaar van een botsing met een voorligger significant. Met voorzieningen als dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Daarbij wordt deze auto aan u geleverd met BOVAG Garantie. Natuurlijk bent u van harte welkom om deze SEAT in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Hoeveel kost een SEAT Tarraco verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















