
SEAT Tarraco - 1.5 TSI Xcellence Business Intense 7p. | PANO-DAK | BLINDSPOT | WEGKL-TRHAAK | ACC | 19'LM
Algemeen
| Prijs | € 21.987 |
| Prijs excl. BTW | € 18.783 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 195.138 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-877-HB |
| Datum deel 1 | 23-12-2020 |
| Topsnelheid | 199 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Licht wit metallic |
| Gewicht | 1556 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 58 liter
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 199 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.290 kg
Afmetingen (LxBxH): 474 x 184 x 167 cm
Wielbasis: 279 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 177 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Harm Boelens Tsjerkestrjitte 3B 9271AK DE WESTEREEN, NL 0511424727 http://www.autobedrijfboelens.nl info@autobedrijfboelens.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 19"
- Achterruitverwarming
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control adaptief
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Active Cornering Enhancement
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Airconditioning 3-zone (PH3)
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots herkenning systeem
- Draadloze Apple CarPlay™ en Android Auto™ voorbereiding (PML)
- full-LED koplampen
- microvezel bekleding
- Navigatie, radio en mediasysteem met 9,2 inch (23,37 cm) touchscreen in kleur (ZN2)
- Panoramisch schuif/ kanteldak (PTA)
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Vervolgbotsing preventie
- 360°-camera (Top View Camera) (PCT)
- Achteruitrijcamera (PCR)
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Dakrails en zijruitomlijsting uitgevoerd in chroom (PIB)
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader (PB2)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm middel
- multimedia scherm standaard
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen
Mocht u bij ons langs willen komen om een auto te bekijken dan is dit mogelijk, wij verzoeken u vriendelijk eerst te bellen.
Al onze auto's komen rechtstreeks van de eerste eigenaar veelal leasemaatschappijen en zijn voorzien van zowel een volledige onderhoudshistorie als een Nationale Auto Pas. Wij hebben wekelijks nieuwe aanvoer en een scherp variërend aanbod. Bij binnenkomst krijgen alle auto's een inname inspectie. Zodat u als klant niet voor verrassingen komt te staan.
Naast deze inspectie krijgt u bij aankoop van de auto altijd GRATIS een nieuwe APK keuring.
Een groot deel van onze voorraad staat binnen in onze showroom overzichtelijk gepoetst, voorzien van NAP certificaat en prijskaart. Zo kunt u de gewenste auto op uw gemak bezichtigen. Tenaamstelling en vrijwaren van de auto kunnen wij ter plekke voor uw verzorgen. Inruil van uw huidige auto is mogelijk.
Wij hanteren GEEN afleverkosten!
Als u nog meer zekerheid wilt hebben is het afsluiten van garantie en onderhoudsbeurt tegen meerprijs mogelijk.
Graag tot ziens bij Autobedrijf Boelens in De Westereen (friesland)
Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten.
Hoeveel kost een SEAT Tarraco verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









![SEAT Tarraco - 1.5 TSI Style [ Virtual Apple Carplay/Android Auto Full LED ]](https://cdn.autowereld.nl/I760669355/240x180/seat-tarraco-1-5-tsi-style-virtual-apple-carplay-android-auto-full-led.jpg)













