
SEAT Tarraco - 2.0 TSI 4DRIVE Xcellence 7p. | Pano | Virtual-Cockpit | Leder | Camera | Apple/Android | T
Algemeen
| Prijs | € 28.900 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 109.685 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 12-12-2019 |
| Topsnelheid | 211 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,00 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1673 kg |
| Trekgewicht max | 2250 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | september 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Wielbasis: 279 cm
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 211 km/u
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Hoofdsteunen actief
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED mistlampen
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Roll Stability Control
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
Overig
- camera
- Drive Pack (Adaptief Demping Systeem (ADS))
- File-assistent
- Leder-pakket (Achterbank verwarmd, Ruitensproeiers verwarmbaar, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Technology Pack (Achteruitrij assistent, Bots herkenning en activatie, Dodehoek detector, File-assistent, Grootlicht-assistent, Roll Stability Control)
- Upgrade Winter (Achterbank verwarmd, Ruitensproeiers verwarmbaar, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
= Bijzonderheden =
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze SEAT Tarraco. De aandrijving van deze SEAT wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Met de elektrisch bedienbare achterklep kunt u handsfree bij de kofferruimte komen. En daarna prinsheerlijk plaatsnemen in het lederen interieur. Tijdens de koude maanden is stoelverwarming een voorziening die u niet wilt missen. Overdag een weidse zichthoek en 's avonds het lichtspel in de binnenruimte: dat geeft het glazen panoramadak! Met de verwarmbare achterbank zitten uw achterpassagiers er net zo behaaglijk bij als u. Tot de voorzieningen van deze auto behoren adaptieve mistlampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers.
Voor het overzicht tijdens iedere rit is deze SEAT Tarraco voorzien van een gemakkelijk afleesbaar digitaal dashboard. Een handige optie is de achteruitrijcamera. Achteruitrijden, inparkeren en manoeuvreren gaat gemakkelijker dan ooit. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Pech of storing, altijd vervelend. Maar met Connected Services weet u direct wat eraan scheelt. En dus ook wat er moet gebeuren. Ook is de SEAT uitgerust met: dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem met harde schijf, automatische airconditioning, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. In een noodsituatie waarschuwt forward collision warning bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Vermoeidsheidsherkenning neemt tekenen van vermoeidheid waar bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er daardoor ongelukken gebeuren. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Waarom kiezen voor Garage Gelderland ?
Betrouwbare kwaliteit • Eerlijke prijzen • Zekerheid zonder gedoe.
Bij Garage Gelderland koopt u niet zomaar een auto — u kiest voor rust, zekerheid en transparantie.
Wij zijn een RDW- en VWE-erkend autobedrijf en staan bekend om onze jong gebruikte, dealeronderhouden occasions met een duidelijke historie.
Bij Garage Gelderland profiteert u van:
Hoeveel kost een SEAT Tarraco verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























