
SEAT Toledo - 2.3 V5 Sport Clima, camera, trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 213.025 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 29 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 48-NB-ZJ |
| Datum deel 1 | 25-07-2003 |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2324 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Magiczwart |
| Gewicht | 1314 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | september 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 1999 - 2004
Modelcode: 1M2
Technische informatie
Koppel: 225 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.871 kg
Lengte: 444 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Interieur: Stof zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 211 g/km
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 12,4 l/100km (1 op 8,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- middenarmsteun voorin
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofdsteunen voor en achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- RDW-leges
- sportonderstel
= Bijzonderheden =
Let op! Belangrijk:
Bel ons om een afspraak te maken voor een bezichtiging, voordat u thuis vertrekt.
Het is voor ons erg prettig om altijd even een afspraak te maken voor bezichtigingen en/of proefritten.
Dit is zowel voor u als voor ons prettig, omdat wij doorgaans een grote voorraad met veel doorloop hebben.
Zo kunnen wij altijd even op voorhand de beschikbaarheid checken en zorgen wij dat de auto klaarstaat.
Hoeveel kost een SEAT Toledo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























