
Seres 3 - 3 52kWh Aut. Pano|1e Eig|Leder|Navi|360Cam|LMV
Algemeen
| Prijs | € 12.950 |
| Prijs excl. BTW | € 10.702 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 62.348 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-235-SP |
| Datum deel 1 | 03-06-2022 |
| Topsnelheid | 155 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rood metallic |
| Gewicht | 1665 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Aandrijving
Actieradius: 329 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R18
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 155 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.065 kg
Afmetingen (LxBxH): 439 x 185 x 165 cm
Wielbasis: 266 cm
Accu
Accu: 53 kWh
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 6.6 kW, 42 km actieradius per uur, compleet vol in 14 uur en 53 minuten
Accu snelladen: Combined Charging System, 401 km actieradius per uur, compleet vol in 2 uur en 26 minuten
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 16,3 kWh/100km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 214 - € 234 per kwartaal
Overige informatie
Emissie: Zero emissie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor
- Rondomzicht camera
- Stuurhulp
Overig
- 1e eigenaar
- Dealeronderhouden
- Nationale Auto Pas (NAP)
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Oplaadmogelijkheid
= Bijzonderheden =
Bij het ontwerpen van de Seres 3 stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Elke rit in deze Seres 3 heeft een tikje meer, dankzij het lederen interieur. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. Licht, luxe en gemak komen samen in de vorm van het elektrische bediende glazen panoramadak. In deze Seres profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
De vier camera's genereren samen een 360 graden beeld rond de auto, zodat u een volledig overzicht hebt van wat er rondom uw auto gebeurt. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook electronic climate control. Volumeknoppen, zenderschakelen, muten... U doet alles met de audiobediening op het stuur. Veilig en gemakkelijk. Uw smartphone komt onderweg weer helemaal op verhaal door de draadloze telefoonlader. De uitrusting van deze Seres is met DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur behoorlijk compleet.
Met de nieuwste technologieën aan boord is deze Seres in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. Deze Seres 3 is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. In een noodsituatie waarschuwt forward collision warning bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Accident avoidance system is een actief hulpmiddel om aanrijdingen te voorkomen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
Wij hebben een handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij uiteraard mogelijk, tegen handelsprijzen.
Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Wij helpen u graag verder. U kunt rechtstreeks contact opnemen met ons verkoopteam via tel. 0321-337296, whatsapp 06-82731846 of een e-mail sturen naar verkoop@flevomobiel.nl. Wij zijn u graag van dienst!
Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Hoeveel kost een Seres 3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











![Seres 3 - 3 52kWh [ DEALER I 360 CAMERA I CLIMATE CONTROL & PANORAMADAK ]](https://cdn.autowereld.nl/I763997242/240x180/seres-3-52kwh-dealer-i-360-camera-i-climate-control-panoramadak.jpg)













