Let op! Geld lenen kost geld
Skoda Yeti - 140.539 KM 1.2 TSI Active Plus - AutoWereld.nl
 

Skoda Yeti - 140.539 KM 1.2 TSI Active Plus

2010, Benzine, Handgeschakeld, SUV / Terreinwagen, Beige
€ 4.085
140.539 km

Algemeen

Prijs € 4.085
Bouwjaar 2010
Kilometerstand 140.539 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 6
APK Ja, tot 19 juni 2027
BTW auto Nee, marge
Kenteken -
Datum deel 1 01-03-2010
Topsnelheid 175 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 11,80 sec
Motorvermogen 77 kW (105 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1197 cc
Energielabel B
Carrosserie SUV / Terreinwagen
Kleur Beige
Oorspronkelijke kleur Beige
Gewicht 1245 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 16
Introductiejaar september 2009
Meer modelinformatie

Aanbieder

Auto-Didact Schadeauto's
Noordeinde 59-A

2761BR Zevenhuizen

0795933229

www.auto-didact.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Alarm
  • Centrale deurvergrendeling
  • Startonderbreker
  • Traction Control
Comfort
  • Airconditioning
  • Boordcomputer
  • Climate Control
  • Stuurbekrachtiging
Praktisch
  • Dakrails
Overige
  • Elek. verstelbare spiegels
  • Elek. bedienbare ramen

Extra informatie

CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Schadeopmerkingen: * kan rijdend mee,alle airbags oké,chassis oké,coolers oké,motor loopt,recht op de wielen,Schade aan de linker voorzijde. Interieur netjes, geen gaten of beschadigingen. Radiateuren zonder schade, airbags ongeopend, gordels voor en achter goed, motor en bak goed. Auto staat recht op de wielen en is rijdbaar.,
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Referentienummer: 32942
Fabrikant: Škoda Auto a.s. Tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II ,293 01, Mladá Boleslav, Česko infoline@skoda-auto.cz

= Aanvullende opties en accessoires =

- alarm klasse 1 (startblokkering)
- automatische dimlichten
- bagagedek
- elektrische ramen voor
- elektronisch sperdifferentieel
- euro 5
- hoofdairbags voor en achter
- koplampreiniging
- NAP
- passagiersairbag
- snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
- stuur en versnellingspook met (kunst)leder
- stuur verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zijairbags voor.

= Bijzonderheden =

compleet kenteken,

Voor vragen kunt u altijd contact op nemen met: Dicko 06 3931 6183 (FR NL ENG DE), BANK ABN Amro 52 84 94 422 BIC Swift ABNANL2A IBAN nummer NL09ABNA0528494422 AUTO-DIDACT de Supermarkt voor schade auto's. Kom gerust eens langs om te kijken! Ook voor advies. Wij helpen u graag en de koffie staat altijd klaar. Er staan op ons terrein altijd 200 auto’s in voorraad. Wij spreken NEDERLANDS We speak ENGLISH Wir sprechen DEUTSCH Nous parlons FRANCAIS Heeft u problemen met het transport: wij kunnen de auto eventueel bij u op locatie brengen. Kijk voor ons adres openingstijden route en andere informatie op onze site www.auto-didact.nl. Ook op zaterdag zijn wij geopend van 09:00 tot 15:00 uur. Op woensdag hebben wij onze koopavond en zijn wij aanwezig tot 19:00 uur. Het hierboven genoemde schade omschrijving is een zo goed mogelijke indicatie op basis van zichtbaarheid en zonder demontage van delen.  Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed kan Auto-Didact niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.

Hoeveel kost een Skoda Yeti verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Auto-Didact Schadeauto's

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken