Smart Cabrio - 0.7 Pulse| all season banden| Elektrische ramen| Nette auto| - AutoWereld.nl
 

Smart Cabrio - 0.7 Pulse| all season banden| Elektrische ramen| Nette auto|

11-2003, Benzine, Handgeschakeld, Cabriolet, Blauw
€ 2.485
134.904 km

Algemeen

Prijs € 2.485
Bouwjaar November 2003
Kilometerstand 134.904 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 6
APK Ja, tot 14 augustus 2027
BTW auto Nee, marge
Kenteken JBN-28-T
Datum deel 1 07-11-2003 (import)
Motorvermogen 45 kW (61 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 2
Aantal cilinders 3-cilinder
Cilinderinhoud 698 cc
Energielabel -
Carrosserie Cabriolet
Kleur Blauw (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Blauw metallic
Gewicht 715 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -

Aanbieder

Autobedrijf Kusters B.V.
Grotestraat 69

5821AB Vierlingsbeek

0478631901

www.autokusters.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • Centrale deurvergrendeling
Multimedia
  • Radio/CD-speler
Overige
  • Lichtmetalenvelgen
  • Elek. bedienbare ramen

Extra informatie

Technische informatie
Bandenmaat voor: 145/65 R15
Bandenmaat achter: 175/55 R15
Acceleratie (0-100): 15,5 s
GVW: 990 kg
Afmetingen (LxBxH): 250 x 154 x 155 cm

Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof

Milieu
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Emissieklasse: Euro 4

Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 53 - € 58 per kwartaal

= Aanvullende opties en accessoires =

- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Open dak

= Bijzonderheden =

Op zoek naar een leuke, compacte en zuinige cabrio? Dan is deze Smart Cabrio 0.7 uit 2003 zeker een kijkje waard!

Deze leuke Smart heeft pas 135.000 km op de teller en ziet er supernetjes uit. Een ideale auto om lekker open te rijden en te genieten van mooie zonnige dagen!

Fijne opties
- Elektrisch bedienbaar cabriodak
- Elektrische ramen
- Elektrisch verstelbare spiegels
- Radio met cd-speler
- 4 zeer goede Hankook vierseizoenenbanden

De auto heeft een nette uitstraling en is dankzij zijn compacte formaat ideaal voor in de stad, maar natuurlijk ook heerlijk om ontspannen mee rond te toeren.

Kortom: een leuke en opvallende cabrio met een lage kilometerstand, fijne opties en goede banden. Klaar voor een nieuw avontuur!

Wij zijn Autobedrijf Kusters B.V, gevestigd in Vierlingsbeek. Een professionele garage met de dorpse gastvrijheid. Als PCA dealer zijn wij gespecialiseerd in Peugeot en Citroën. Aangezien veel automerken dezelfde techniek delen, kunnen wij onderhoud aan alle merken uitvoeren. Wij hebben uitleescomputers voor nagenoeg alle automerken. Onze BOVAG score is een 9,4 en onze klanten geven ons een 9,6 via klantenvertellen.nl. Daar zijn wij ontzettend trots op. Kijkt u maar eens op www.autokusters.nl.
Waarom werken wij op afspraak? Zodat u niet hoeft te wachten en we ongestoord de volledige aandacht aan u kunnen geven.
Wij zijn geen verkopers maar matchmakers! U mag ons overtuigen waarom de potentiële nieuwe auto goed bij u past.

Wij besteden veel aandacht aan onze advertenties, maar ook wij zijn mensen en kunnen een foutje maken. Voordat u besluit tot aanschaf van uw auto over te gaan controleer de voor u belangrijke punten nog even. Bereikbaarheid: Neem afrit 7 (Vierlingsbeek/Overloon) op de snelweg A73 (Nijmegen, Venlo).

Hoeveel kost een Smart Cabrio verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Autobedrijf Kusters B.V.

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken