
Suzuki Grand Vitara - 2.0-16V Exclusive, achteruitrijcamera, airco, etc
Algemeen
| Prijs | € 3.990 |
| Bouwjaar | Mei 2006 |
| Kilometerstand | 196.018 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 18 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 45-SV-FJ |
| Datum deel 1 | 12-05-2006 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1480 kg |
| Trekgewicht max | 1850 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | september 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2005 - 2010
Technische informatie
Koppel: 183 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 66 liter
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 175 km/u
GVW: 2.070 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 220 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 9,1 l/100km (1 op 11,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 10,6 l/100km (1 op 9,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BV Nimag Postbus 77 4130 EB Vianen, NL 0347-349749 http://www.suzuki.nl contact@louwmangroup.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- 4 all seasonbanden
- 17 inch Lichtmetalen velgen
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterruitverwarming
- achterruitwisser en sproeier
- achteruitrijcamera
- Aircondition/ECC
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Brake Assist System
- buitentemperatuurmeter
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- mistlampen voor
- nwe APK
- passagiersairbag
- stuur verstelbaar
- trekhaak afkoppelbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
degelijke goedrijdende auto die er op wat gebruikers sporen na Prima uitziet, werkende airco, achteruitrijcamera, 4 allseason banden , wordt geleverd incl een nieuwe apk en een logisch teller rapport
De showroom behalve werkdagen van 8.30 tot en met 17.00 uur nu op afspraak ook op Zon en Feestdagen geopend ook zowel telefonisch als online, maak aub een afspraak en we helpen u graag. Auto"s die u koopt kunnen dan ook gewoon Op naam gezet worden. In de avond uren zijn we bereikbaar.
Bel voor meer info 0654372814 of mail met info@autoweber.nl
Hoeveel kost een Suzuki Grand Vitara verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























