
Suzuki Grand Vitara - 2.0-16V High Executive |145dkm| 4x4| airco
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 147.052 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 18 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 01-LDJ-9 |
| Datum deel 1 | 07-12-2006 (import) |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,60 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1495 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | maart 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 225/65 R17
Acceleratie (0-100): 13,6 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.070 kg
Afmetingen (LxBxH): 447 x 181 x 170 cm
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 228 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,4 l/100km (1 op 10,6)
Brandstofverbruik in de stad: 12,1 l/100km (1 op 8,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Hele fijne, goed onderhouden en onverprutste Suzuki Grand Vitara 2.0i-16V high executive automaat met pas 145dkm aan ervaring!
Net voorzien van een grote beurt (incl nieuwe ketting)
Airco nieuw gevuld
Nieuwe APK keuring
Zie foto's, auto heeft geen terreinervaring en is zo goed als roestvrij!
Inruil mogelijk
7/7 Testrijden en tenaamstellen tot 21u
24/7 Direct antwoord op uw vraag, ook via Wapp 0620766590
Hoeveel kost een Suzuki Grand Vitara verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















![Suzuki Grand Vitara - 1.6-16V Exclusive [ Top Onderhouden Vitara ]](https://cdn.autowereld.nl/I750155583/240x180/suzuki-grand-vitara-1-6-16v-exclusive-leuke-nette-vitara.jpg)







