
Suzuki Ignis - 1.2 Select | Ledverlichting | Trekhaak | Navi | Camera |
Algemeen
| Prijs | € 17.950 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 17.170 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 19 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-827-KR |
| Datum deel 1 | 19-03-2019 (import) |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 805 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Oostelijke Randweg 2A
1723LH Noord-Scharwoude
0644263209
www.autoservicebakker.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/60 R16
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.330 kg
Afmetingen (LxBxH): 370 x 166 x 160 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen verschuifbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
Overig
- achteruitrijcamera
- afneembare trekhaak
- Carplay / Android Auto
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- onderhoudsboekjes aanwezig
- parkeersensor voor
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























