
Suzuki Ignis - 1.2 Select+ NAVI 100% Onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 13.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 27.379 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SU-10-03 |
| Datum deel 1 | 14-09-2018 |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 785 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 785 kg
Interieur: Zwart, Stof
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Service- en garantiepakket: U heeft bij ons de keuze uit 4 verschillende service- en garantiepakketten van 6, 12 tot zelfs 24 maanden volledige garantie. Van een basis pakket tot een "volledig op weg" pakket, alles is bij ons mogelijk. Vraag naar onze voorwaarden en prijzen.
= Aanvullende opties en accessoires =
- 5-bak
- 5-deurs combi
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterruitwisser
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s)
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) side
- Aux-aansluiting
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonmodule
- Brake Assist System
- Dakdragers
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Frontaandrijving
- Gordelspanners
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Multifunctioneel display
- Radio-voorbereiding
- USB-aansluiting
- Verstelbare stuurkolom
= Bijzonderheden =
Een werkelijk keurig nette Suzuki Ignis welke 100% dealer is onderhouden. De auto is 100% rookvrij en de boekjes en beide sleutels zijn keurig aanwezig.
Heeft u een auto in te ruilen, belt u dan even om de mogelijkheden te bespreken.
Uiteraard mag u ook mailen naar info@jacco.nl met daarin duidelijke foto's, kentekennummer, kilometerstand en beschrijving.
De foto's kunnen ook gemakkelijk via whatsapp verstuurd worden naar 06-253-54-253.
Zodra wij alle informatie hebben ontvangen nemen wij zo snel mogelijk contact met u op.
Let op! Als u voornemens bent om de auto op dezelfde dag als de bezichtiging mee te nemen, verhoog dan minimaal 4 uur van te voren uw limiet voor online overboeken bij u bank! Wij beschikken niet over een pinautomaat.
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































































![BMW 2-serie Active Tourer - 218i Executive Aut. [ LED Navi Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762068083/240x180/bmw-2-serie-active-tourer-218i-executive-aut-led-navi-camera.jpg)




















