
Suzuki Ignis - 1.2 SH Select
Algemeen
| Prijs | € 14.995 |
| Prijs excl. BTW | € 12.524 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 68.498 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-460-VH |
| Datum deel 1 | 12-08-2021 |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,70 sec |
| Motorvermogen | 61 kW (83 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 835 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | april 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Twentelaan 21
7609RE Almelo
0546-850001
https://www.drentwilmink.nl/voorraad/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2020 - dec. 2024
Referentienummer: 47022
Technische informatie
Tankinhoud: 32 liter
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 165 km/u
Wielbasis: 244 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 112 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 12-08-2031
BOVAG Afleverbeurt: Ja
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- DAB
- multimedia-voorbereiding
Exterieur
- bagagedek
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterstoelen verschuifbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- start/stop systeem
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Tegen een meerprijs van €745,- kunt u het Wilmink Premium afleverpakket bij uw auto kopen.
Dit is mogelijk op auto’s vanaf € 4.500,-
Dit pakket omvat de volgende zekerheden:
- 12 maanden Bovag garantie
- Volledige onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- 24/7 pechhulp (heel Europa)
- Bennie-Wilmink klantenpas
- Minimaal 12 maand APK
- Poetsen & Wax behandeling
- Banden minimaal 3mm profiel
- Leges kenteken, gecontroleerde kilometerstand
- Volle tank brandstof & volle accu
Voor Toyota auto's bestaat het Toyota Wilmink Premium afleverpakket voor €445,-
Welkom bij Autobedrijf Bennie Wilmink BV. Al ruim 50 jaar een normaal autobedrijf waar u niet voor verrassingen komt te staan.
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































