
Suzuki Ignis - 1.2 Smart Hybrid Select
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Prijs excl. BTW | € 12.524 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 95.034 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-549-RH |
| Datum deel 1 | 20-05-2022 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 61 kW (83 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 835 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Technische informatie
Koppel: 107 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 32 liter
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.330 kg
Afmetingen (LxB): 370 x 169 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5 l/100km (1 op 20,0)
CO₂-uitstoot (WLTP): 112 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BV Nimag Postbus 77 4130 EB Vianen, NL 0347-349749 http://www.suzuki.nl contact@louwmangroup.nl
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Arjan Thomas
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- Fervent Red (ZNB)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achterstoelen verschuifbaar
- achteruitrijcamera
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Geadverteerd prijzen zijn rijklaar prijzen inclusief afleverbeurt, nieuwe APK, Pechhulp Europa en 12 maanden BOVAG-Garantie tenzij anders specifiek vermeldt.
Het inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar. Het is ook mogelijk om de nieuwe auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen. Wij bieden u de mogelijkheid om via ons de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen.
Vraag hiervoor naar de voorwaarden bij onze specialisten.
Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























