
Suzuki Ignis - 1.2 Smart Hybrid Style Automaat | GEEN AFLEVERKOSTEN | Stoelverwarming | Navigatiesysteem
Algemeen
| Prijs | € 21.350 |
| Prijs excl. BTW | € 17.857 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 56.808 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JKX-75-R |
| Datum deel 1 | 13-07-2021 (import) |
| Motorvermogen | 61 kW (83 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Premium Silver |
| Gewicht | 895 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Referentienummer: 2479
Technische informatie
Koppel: 107 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 32 liter
Acceleratie (0-100): 12,4 s
Topsnelheid: 155 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.330 kg
Lengte: 370 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
CO₂-uitstoot (WLTP): 122 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Oostendorp PLUS garantie
Garantie: 45.000 km
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Oostendorp PLUS Selectie:
Je kijkt naar een occasion uit de Oostendorp PLUS Selectie met standaard 36 maanden garantie (12 maanden BOVAG garantie + 24 maanden Oostendorp PLUS garantie) Deze auto is all-in geprijsd, zonder verborgen kosten. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Oostendorp PLUS garantie (24 maanden garantie, 45.000 km garantie); Nieuwe APK; Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BV Nimag Postbus 77 4130 EB Vianen, NL 0347-349749 http://www.suzuki.nl contact@louwmangroup.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED achterlichten
- mistlampen voor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- DAB ontvanger
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterstoelen verschuifbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- bagagedek
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- bots waarschuwing systeem
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- All Seasonbanden
- RDW-leges
- start/stop systeem
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































































































