
Suzuki Ignis - 1.3-16V GLS AIRCO ELL PAK ...118945 KM N.A.P
Algemeen
| Prijs | € 2.989 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 118.945 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 34-SV-RZ |
| Datum deel 1 | 23-05-2006 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 69 kW (94 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1328 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 930 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 350 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | juni 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Suzuki Ignis 1.3-16V GLS AIRCO ELL PAK ...118945 KM N.A.P
- Kenteken: 34-SV-RZ
- Merk: Suzuki
- Model: Ignis
- APK tot: 29-05-2027
- Tellerstand: 118945 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2006
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1328 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: M13A
- Vermogen: 69 kW / 94pk
- Ledig gewicht: 930 kg
- Max. trekgewicht: 800 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 64 - 69 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Achterruitwisser
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Dakrails
- Getint glas
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Sportvelgen
- Trekhaak
Infotainment
- Audio-navigatiesysteem
- Radio CD speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Autosalon Veendam is een autobedrijf dat al 25 jaar gespecialiseerd is in verkoop en inkoop van occasions in het Noorden.
We hebben een breed assortiment in alle merken en prijsklasse. Ook voor een zoek opdracht o vekoop van uw auto kunt u bij ons terecht.
De mogelijkheid bestaat om de auto direct op naam te krijgen en mee te nemen. Tevens zijn wij erkend door Rijkst Dienst voor Wegverkeer (RDW).
Mocht u nog vragen hebben bel gerust met 06 - 27 57 49 06 (Bennie)
OPMERKINGEN.
AUTOSALON VEENDAM IS NIET AANSPRAKELIJK VOOR DRUK EN OF ZETFOUTEN
Autosalon Veendam
Ambachtsweg 1
9645LT Veendam
0598-452076
info@autosalonveendam.nl
www.autosalonveendam.nl
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























